Osiem lat temu Mamissima zaskakiwała nas nowymi produktami dodawanymi każdego dnia. Tak odkrywałyśmy nieznane w Polsce marki i rozwiązania. Magda Janowska – właścicielka Mamissimy – jako matka doskonale wiedziała, co jest ważne dla rodziców: jakość, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego Mamissima to tysiące sprawdzonych produktów.

Znajdziecie tu wszystko, co rodzicom potrzebne. Od ubrań, poprzez meble i zabawki po kosmetyki i niezbędne akcesoria. Do Mamissimy często zaglądają poszukiwacze prezentów na konkretną okazję. No i debiutujące w roli rodziców gwiazdy, które doceniają wygodę kompleksowych zakupów w jednym miejscu.

Rodzice starszaków w Mamissimie skompletują wyprawkę do przedszkola, dobiorą pasujący do płaszczyka parasol i trafią na naprawdę niebanalny prezent urodzinowy.

A kto szuka przedmiotów nietuzinkowych, ten doceni markę Dawida Wolińskiego – Maki Mon Ami. Mamissima łączy w ofercie ponad sto różnych marek, tych topowych, zagranicznych, i tych bardziej niszowych.

Błyskawiczna przesyłka i doskonała obsługa klienta w Mamissimie to standard. A jeśli macie ochotę podotykać, pooglądać i poprzymierzać, warto odwiedzić showroom Mamissimy w Warszawie na ulicy Wiertniczej 59 i tam zrobić zakupy.

na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas