mama poleca

Mama poleca: zakupy z Riyą Sokół

Rekomendacje inspirującej mamy

Mama poleca: zakupy z Riyą Sokół

Co trzecią środę Instagramowe stories Ładne Bebe przejmuje mama, która dzieli się z nami także swoimi top produktami dla siebie, dzieci i dla domu. Dziś zakupowo inspiruje nas Riya Sokół.

To już czwarta odsłona naszego cyklu „Mama poleca” – trzy poprzednie możecie podejrzeć tutaj. Do najnowszego odcinka zaprosiłyśmy Riyę Sokół – piosenkarkę, sex coacha, nauczycielkę tantry i mamę dwóch świetnych dziewczyn: 13-letniej Natalii i 10-letniej Miki. Riya i jej rodzina sporo podróżują i mieszkają w kilku miejscach na świecie, ostatnio – na Kostaryce. Co sprawdza się w ich wspólnej codzienności, a jak Riya dla o siebie i jak siebie rozpieszcza? Zdradzą wam to jej zakupowe tropy, którymi dzieli się z nami poniżej. Częstujcie się!

TOP 4 / DLA MAMY

1. Często rano nie mam ochoty na nic innego, jak napić się pysznej wartościowej mieszanki. Nie zawsze mam czas na przygotowanie sobie smoothies i wtedy wchodzi Natural Mojo – pyszne, zdrowe, owocowo-warzywne mieszanki (i moje dziewczyny też je uwielbiają!).

2. Uwielbiam ubrania Agi Jensen. Bali, Kostaryka, Indie – jej sukienki były ze mną już wszędzie i sprawdzają się w każdym klimacie i w każdym sezonie! A także w każdym wieku! (moja 13-latka podbiera mi je z szafy!)

3. Suplementy to coś, bez czego nie ruszam się nigdzie. Mogę wziąć mniej ubrań, ale odpowiednia suplementacja musi być. Większość z nich zamawiam z Bio Medical Pharma i ze sklepu Twój Cel To.

4. Zmarszczki… Odkrycie tych taśm zmieniło moje życie. Przeciwzmarszczkowe, relaksujące, rozluźniające, na kontuzje, ale też na wyciszenie. Połączone z masażem działają cuda.

TOP 4 / DLA DZIECI I DLA DOMU

5. Dużo podróżujemy i mieszkamy w kilku miejscach na świecie, ale zawsze mamy ze sobą palo santo (dla mnie) i organiczne mydełka dla dziewczyn – zaopatrujemy się w nie w Nusa Store. Zapach drewna palo santo nie tylko tworzy klimat, ale też energetycznie oczyszcza miejsce. A mydełka zapewniają dziewczynom przytulną atmosferę czucia się jak w domu.

6. Olejki dōTERRA: oregano i On Guard – na każdy lot samolotem lub przeziębienie. Wzmacniają odporność, działają antybakteryjnie i antywirusowo, i tworzą taką powłokę, że nic się do nas „nie przylepia”. Lawenda jest bezcenna na spokój i sen dzieci, a mięta na jakiekolwiek przygody z trawieniem lub ból głowy. To mój absolutny must have!

7. Kiedy jesteśmy w Polsce, nie możemy się z córkami obyć bez mleka ryżowego i owsianego. Dodajemy je do naleśników, owsianki, kaszy jaglanej, a także do kawy. Zamawiam je zawsze w bee.pl, gdzie jest mnóstwo innych wspaniałych produktów eko w naprawdę dobrych cenach.

8. Głośnik JBL – moja starsza córka non stop śpiewa, a młodsza non stop tańczy. Ja robię jedno i drugie, dlatego ten głośnik jest nieużywany tylko, gdy śpimy. Wodoodporny, przenośny i głośny. Na plażę, do samochodu i w salonie. Nie wyobrażamy sobie dnia bez niego. Jest także doskonały przed zaśnięciem, do słuchania mantr i medytacji! Dla mnie i dla moich dzieci, które przestymulowane po całym dniu usypiają naprawdę szybko przy tych dźwiękach lub medytacji na sen.

*

Dużo tu dobra dla ciała i ducha! Po więcej inspiracji w temacie zakupów zapraszamy do poprzednich odcinków cyklu „Mama poleca” i do naszego działu Zakupy.

Którą mamę widziałybyście jako kolejną, która przejmuje co trzecią środę na stories Ładne Bebe i dzieli się zakupowymi tropami?

Dodaj komentarz