mama poleca

Mama poleca: Olga Łęgosz

TOP 12, czyli zakupowi ulubieńcy

Mama poleca: Olga Łęgosz
Kinga Hołub

Cieszy nas, że ten cykl na Ładne Bebe jest dla was inspiracją w temacie przedmiotów niezbędnych i wielofunkcyjnych, a przede wszystkim – przetestowanych przez mamy. Świetne mamy! Co ma na oku Olga aka Nomadmum81?

Kobieta-rakieta, kopalnia pomysłów wnętrzarskich, bystra obserwatorka świata, która celne refleksje przekuwa w prowokujące dyskusje komunikaty na swoim profilu na Instagramie. Olgę Łęgosz znacie z IG właśnie, ale też z łamów Ładne Bebe. Dziś mama 13-letniej Mai i 5-letniej Tosi, współzałożycielka przedszkola Blue Bees i Fundacji Sukces Pisany Szminką dzieli się z nami swoimi tropami w temacie zakupów. W ramach cyklu Mama poleca poznacie jej TOP 4 dla domu, TOP 4 dla dzieci i TOP 4 dla siebie. Będzie o jej ukochanych wnętrzach, trochę o rodzinnej rekreacji i o słabościach w temacie garderoby. A do tego wszystkiego tradycyjnie, co trzecią środę, zapraszamy was dziś na Instastories Ładne Bebe, gdzie Olga dzieli się z nami kadrami ze swojego dnia. Przejmuje stories totalnie – od rana do wieczora!

TOP 4 / DLA MAMY

1. Rower Electra – alternatywa dla benzyny i trochę wyjście z mojego własnego schematu

2. Krem nawilżający Drunk Elephant – one and only

3. Kapelusze @anna_hats – bo są dokładnie takie jak ja. Inne.

4. Biżuteria CHAOS – wyjątkowa, kolorowa, bardzo energetyczna

TOP 4 / DLA DZIECI

5. Wrotki po godzinach! Lubię patrzeć na Majkę na rolkach – jak sobie jedzie w świat, odważna, szybka i silna

6. Hulajnoga – jeździ z nami wszędzie, to drugie nogi Tośki, która ma niskie napięcie mięśniowe, więc hulajnoga dodaje jej mocy

7. Bluzy Catchme – jednorożcowi styl, uwielbiam zestawy mama i córka

8. Lalki Barbie – uwielbia je Tośka i ja – za to, że są ze mną od lat. Mam słabość do tego plastiku i cieszę się, że zmienił formę z lalki modelki na lalkę kobietę przyjmującą różne role.

TOP 4 / DLA DOMU

9. Dywany Nomad Warsaw to kawałek Maroko w Warszawie

10. Sofa Togo – piękno trwa niezależnie od mody

11. Czajnik HAY zaprojektowany przez Georga Sowdena – ideał designu

12. Leżaki EMU – bo są najwygodniejsze i właśnie na nich chcę kończyć i zaczynać dzień

Olga, wielkie dzięki za te inspiracje! Więcej artykułów z cyklu Mama poleca znajdziecie tutaj. Którą mamę chcielibyście zobaczyć w następnej odsłonie?

Dodaj komentarz