mama poleca

Mama poleca: Natalia Klimas-Bober

Top 12 rzeczy inspirującej mamy

Mama poleca: Natalia Klimas-Bober
kolaż: Agnieszka Kozi Kozłowska

Co trzecią środę Instagramowe stories Ładne Bebe przejmuje inspirująca mama, która dzieli się z nami także swoimi top produktami w temacie zakupów. Dziś oddajemy głos Natalii.

Nasz cykl Mama poleca to miejsce dla znajomych mam, które lubimy i podziwiamy – tu dzielą się swoimi ulubieńcami: przedmiotami, które umilają i usprawniają im codzienność. Dziś osobiste wybory podaje nam Natalia Klimas-Bober – aktorka i mama dwóch dziewczynek: Zuzi i Hani. No i kobieta ze świetnym gustem! Poniżej znajdziecie linki do konkretnych rzeczy, które Natalia ceni i poleca: TOP 4 dla domu, TOP 4 dla dzieci i TOP 4 dla samej mamy. Koniecznie zajrzyjcie też dziś na Instastories Ładne Bebe, gdzie od rana do wieczora Natalia będzie dzieliła się z nami swoim dniem. Zapraszamy na relację z pięknych Mazur, dokąd Natalia przeniosła się z rodziną. Ku inspiracji!

TOP 4 / DLA MAMY

1. Kapelusze Peniche – najpiękniejsze, jakie można sobie wyobrazić. Ręczna robota kobiety z ogromną pasją. Mam bladoróżowy na lato, a na jesień-zimę marzy mi się kobaltowy.

2. Mam hopla na punkcie świec i robię się w tym temacie coraz bardziej wymagająca. Ta z Sisu Bouquet jest boska…

3. T-shirty Ganni ze sklepu Kyosk. Są dowcipne i mają taki krój jak lubię: oversize. Do tego szorty z obciętych starych dżinsów i naszyjnik z pereł i kolorowych koralików – i jest szyk!

4. Kolorowy, piękny koszyk na lato!

TOP 4 / DLA DZIECI

5. Namiot tipi – zawsze chciałam taki mieć jako dziecko – spełnienie marzeń. Chowamy się tam i czytamy książeczki.

6. Nasze ukochane książeczki to te z tej serii wydawnictwa Tako. Mądre i piękne.

7. Buty Mrugała. Pewien mądry znajomy ortopeda powiedział mi, że nie widział zdrowszych butów dla małych dzieci. Tyle w temacie.

8. Pierwszy rowerek – jak z bajki, taki jest śliczny. Zuzia go uwielbia.

TOP 4 / DLA DOMU

9. Oszalałam na punkcie tych plakatów Astrid Wilson – soczyste, piękne, poprawiają mi humor!

10. Duński, tkany ręcznie dywan moich marzeń.

11. Mam ostatnio obsesję na punkcie kwiatów ciętych i wazonów. Przepuszczam na nie zdecydowanie za dużo pieniędzy.

12. Fikus – egzotyczny akcent, który robi robotę we wnętrzu!

*

Natalia, wielkie dzięki za te inspiracje! Więcej artykułów z cyklu Mama poleca znajdziecie tutaj. Którą mamę chcielibyście zobaczyć w następnej odsłonie?

Dodaj komentarz