mama poleca

Mama poleca: Magdalena Kostyszyn

Polecajki od inspirującej mamy z Instagrama

Mama poleca: Magdalena Kostyszyn
Kolaż: Kay Humelt

Kolejna porcja zakupowych polecajek od inspirującej mamy z Instagrama. Tym razem swoimi umilaczami codzienności dzieli się Magdalena Kostyszyn aka Chujowa Pani Domu, mama czteroipółletniej Niny.

Jak sama o sobie mówi, jest blogerką od lakonicznych opowieści o literaturze pięknej, schadzek po Wrocławiu i pisaniu o zwykłym życiu, tak jak nigdy nikt. I ma rację! Magdę czyta się wspaniale, a jej książkowe polecenia zawsze są w punkt. To ona stworzyła Chujową Panią Domu – ruch przekłuwający bańkę perfekcjonizmu, który niejednego rodzica wyzwolił spod jarzma wyrzutów sumienia wywołanych kurzem na półkach i nieudanym tortem urodzinowym. W 2016 roku czytelniczki Wysokich Obcasów okrzyknęły ją za to superbohaterką, a rok później magazyn WPROST umieścił na 17. miejscu listy 50 najbardziej wpływowych Polek. Oprócz tych wszystkich orderów dumnie nosi na piersi najważniejszy – jest mamą czteroipółletniej Niny. Dziewczyny wystąpiły już na łamach Ładne Bebe i pokazały swoje czytanki, Magdalena podzieliła się też z nami swoją widokówką z tegorocznych wakacji w ulubionej Skandynawii. Dzisiaj za to dzieli się swoją codziennością na naszym Instagramie – zaglądajcie do stories! A poniżej jej zakupowe hity – TOP 4 dla domu, dla dziecka i dla mamy. 

TOP 4 / DLA DOMU

1. L:A BRUKET – ta szwedzka marka specjalizuje się w produkcji kosmetyków do ciała i produktów zapachowych do domu. Jestem zakochana w ich zapachu HINOKI (połączenie gałki muszkatołowej i drzewa cedrowego) – wisi u nas w domu w postaci zawieszek do szaf i umila mi codzienność, za każdym razem, kiedy się ubieram.

2. Automatyczna suszarka do ubrań – niestety, nie posiadam jeszcze swojego egzemplarza w domu, ale uważam, że to game changer. Koniec z rozkładaniem prania w salonie i sypialni i czekaniem w nieskończoność, aż wyschnie.

3. Świeże kwiaty w domu! Potrafią odmienić nawet najbardziej ponury poranek. Oczywiście, jeśli do tego są umieszczone w jakimś pięknym wazonie, to jeszcze lepiej.

4. Plakaty Joanny Plizgi. Piękne, kolorowe, kobiece.

TOP 4 / DLA DZIECKA

5. Wózek Babyzen Yoyo 2 – bardzo żałuję, że nie miałam tego wózka od początku mojej macierzyńskiej kariery. Jest wspaniały, lekki, mały zwrotny. Wspaniale sprawdza nam się podczas podróży.

6. Magtiles – klocki magnetyczne. Jeśli do tej pory myśleliście, że klocki Lego są lekiem na całe zło (i nudę), spróbujcie tego.

7. Racuchy z ciecierzycy. Pomyślicie – pani, co taka rzecz robi w tym zestawieniu? Już tłumaczę – jeśli sen z powiek spędza wam fakt, że wasze dzieci najchętniej jadłyby tylko suchy makaron albo ryż, te placki mogą być dla was wybawieniem. Mają fajny skład i robi się je w 15 minut. Przekonałam was?

8. Dziecięce łóżko z dodatkowym materacem wysuwanym z szuflady. Co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że jeśli twoje dziecko nadal nie chce spać samo, nie będziesz musiała rozkładać się obok na podłodze.

TOP 4 / DLA MAMY

9. Od kilku lat z wielką miłością stosuję kosmetyki Resibo. Uwielbiam kremy do twarzy tej marki, a ich peeling do ciała bije na głowę wszystkie inne produkty w tej kategorii.

10. Olejek CBD Hemp Juice. Nie wierzyłam w te olejki ani trochę. Do momentu, aż nie zaczęłam stosować ich regularnie. Aktualnie dwa razy dziennie aplikuję sobie Zen you i jestem bardzo zadowolona z efektów.

11. Nie zawahałbym się ani chwili, żeby zamienić swoją garderobę na ubrania takich marek, jak Sèzane czy Rouje. Z polskich brandów bardzo cenię sobie projekty The Odder Side oraz Le Collet.

12. Pobyt w Svinkløv Badehotel w Jutlandii w Danii. Tylko popatrzcie na te wnętrza. I widok za oknem!

Magdaleno, inspirujesz! Więcej artykułów z cyklu Mama poleca znajdziecie tutaj. Którą mamę chcielibyście zobaczyć w następnej odsłonie? Jesteśmy ciekawe waszych propozycji!

Dodaj komentarz