mama poleca

Mama poleca: Dominika Kojro

Zakupowi ulubieńcy

Mama poleca: Dominika Kojro
Zdjęcie główne: Alicja Antoszczyk

Pierwsze miesiące z maluchem są trochę magiczne, nawet jeśli nie zawsze łatwe. Wszystko jest nowe, a rzeczywistość stoi na głowie! Tym bardziej warto korzystać wtedy z poleceń doświadczonych mam. Dziś swoimi ulubionymi przedmiotami dzieli się z nami Dominika Kojro.

Dominikę możecie kojarzyć z kilku polskich seriali, pojawiła się m.in. w produkcji „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki” czy „Głęboka woda”. Jest także joginką i debiutantką w zupełnie nowej roli – trzy miesiące temu została mamą Marysi. Przez ostatnie lata Dominika związana była z Warszawą, ale teraz planuje dużą życiową zmianę (kolejną, ha!). Razem z rodziną wyprowadzają się na warmińską wieś, by rozwijać tam pracownię stolarską i agroturystykę. Koniec z przebodźcowaniem, jakie codziennie funduje – nie tylko młodej mamie – tłoczna Warszawa. Trzeba przyznać, że to piękny plan!

A co ułatwia Dominice macierzyńską codzienność? Jakie są jej drobne przyjemności i hity, które dopieszczają domowe ognisko? Poniżej znajdziecie jej zakupowe polecajki, a na naszym Instagramie dziś cały dzień z Dominiką. Będzie nadawać ze swojego warmińskiego raju, polecamy więc uwadze – klik!

TOP 4 / DLA MAMY

1. Staniki do karmienia Bimby&Roy to prawdziwy game changer! Są piękne, najwygodniejsze na świecie i mogą służyć też jako strój kąpielowy.

2. Kimono od zaprzyjaźnionej polskiej marki Booob Yesss – kiedy cały dzień snujesz się po domu, wspaniale mieć na sobie coś coś pięknego.

3. Kocham kadzidlane zapachy. Te perfumy to dla mnie połączenie idealne – palo santo z nutą wanilii.

4. Szczotka do masażu na sucho to mój poranny rytuał. Bardzo go lubię, bo pobudza moją skórę. 

TOP 4 / DLA DZIECKA

5. Jesteśmy z Marysią fankami chust. Nosidełko Studio Romeo jest bardzo proste w obsłudze, mięciutkie i wygodne. Daje nam bliskość, a mi – dodatkowo dwie wolne ręce (śmiech)

6. Lubimy też ubranka z naturalnych materiałów. Umile to polska marka, mają wygodne i minimalistyczne kroje.

7. Lekki kocyk z merynosa Lullalove podróżuje z nami wszędzie. Świetnie się sprawdza zarówno w chłodniejsze, jak i ciepłe dni, bo idealnie utrzymuje temperaturę. 

8. Często korzystam z rzeczy z drugiej ręki. Aktualnie wszystkie zabawki, które Marysia kocha najbardziej, są po dzieciach moich przyjaciółek. Już odkładamy je dla kolejnego malucha!

TOP 4 / DLA DOMU

9. Uwielbiam polecony przez moją przyjaciółkę dyfuzor i mininawilżacz powietrza. 

10. A do niego naturalne olejki – aktualnie mój ulubiony to kadzidłowiec.

11. Saturator to moje odkrycie! Dostałam go od przyjaciółek na baby shower i od tej pory nie kupujemy już w ogóle wody w plastiku.

12. Ostatnio w naszym domu pojawiła się suszarka do ubrań. To jest absolutny hit przy dzieciach!

*

Dominika, dzięki za twoje hity! Kto następny powinien wystąpić w cyklu Mama poleca? Podzielcie się inspiracjami w komentarzach.

Dodaj komentarz