mama poleca

Mama poleca: Ania Dolińska

Zakupowi ulubieńcy

Mama poleca: Ania Dolińska
Zdjęcie główne: Kinga Majewska

Codzienność staje się prostsza do ogarnięcia, gdy otaczamy się przedmiotami sprawdzonymi. A jeśli do tego cieszą oko, tym lepiej! Oto subiektywna lista polecajek Ani Dolińskiej.

Takiej fit mamy jeszcze u nas nie było! Ania Dolińska jest mistrzynią pilatesu i fitnessu, biega i pływa na wake’u. W dodatku nie sama, tylko z rodziną! Roczna Gaja i sześcioletni Gucio nasiąkają sportową atmosferą i od ruchu zdecydowanie nie stronią. Uff, dobrze wiemy, jak to jest ganiać za maluchami i odrabiać w ten sposób codzienny trening. Ania jednak robi to profesjonalnie i kocha swoją pracę całym sercem – jest instruktorką w pięknym warszawskim studiu Polka Pilates, gdzie prowadzi treningi pilatesu na maszynach, a także pilnie uczy się do egzaminu z metody BASI. Brzmi kosmicznie? To dobrze się składa, bo Ania przejmuje dziś nasze instastories i pokaże, jak wygląda jej typowy dzień. Koniecznie zajrzyjcie! A tymczasem, w ramach rozgrzewki, podrzucamy jej zakupowe polecajki – TOP 4 dla mamy, dla dzieci i dla domu.

TOP 4 / DLA MAMY

1. Uwielbiam basicowe ubrania z dobrego materiału. Ta bluza jest moją ulubioną – pasuje do każdego stylu, na który mam ochotę. W sumie to cecha wszystkich ubrań MUUV.APPAREL.

2. Krem do ciała Bum Bum to moje absolutne odkrycie, choć w zasadzie pokazała mi go przyjaciółka. Uwielbiam balsamy, które pachną, a ten dodatkowo wspaniale nawilża i wygładza skórę.

3. Moja praca to treningi i aktywność fizyczna. Zawsze mam przy sobie coś, co pozwoli mi zrobić trening. Uwielbiam te bandy i robię z nimi dużo fajnych ćwiczeń. Zabieram je też ze sobą w podróż. 

4. Moja szuflada jest pełna oplotek – to mój must have. Noszę je prawie codziennie, nie tylko ten naszyjnik. To marka założona przez moją najlepszą przyjaciółkę i dla mnie to dodatkowy atut tej biżuterii – wiem, że tworzy ją od serca!

TOP 4 / DLA DZIECKA

5. Przy dwójce dzieci bardzo mi się sprawdziło nosidło Tula, nie raz ratowało sytuację. Uwielbiam, uwielbiam!

6. Najlepsze bidony niekapki, jakie miałam! One naprawdę nie kapią, trzymają temperaturę i są bardzo wytrzymałe.

7. Mamy dużo książek, ale „Jak tata pokazał mi wszechświat” naprawdę uwielbiamy i mamy do niej ogromny sentyment.

8. Ukochana oliwka po kąpieli.

 

 

TOP 4 / DLA DOMU

9. Patyczki zapachowe – bo uwielbiam, kiedy nasz dom pachnie.

10. Jesień i zima to dla mnie sezon na rozgrzewające herbatki. Ten miód sprawia, że stają się jeszcze lepsze.

11. Jeśli mycie rąk, to tylko i wyłącznie produktami marki Yope.

12. Mieszkamy w domu i zawsze, gdy zaczyna się zima, palimy w kominku. Uwielbiam też wtedy odpalić świeczki. Te sojowe są boskie, a ich zapach…

*

Po więcej inspiracji zakupowych i sprawdzonych przez mamy produktów odsyłamy was do pozostałych odcinków pokaźnego już cyklu Mama poleca. Kto następny powinien w nim wystąpić? Czekamy na wasze propozycje!

Dodaj komentarz