Jest taki sklep wyprawkowy, który swój asortyment buduje wokół tematu opieki i zadbania. Zadbania i o mamę, i o dziecko. Jego właściciel szuka takich rozwiązań, które ułatwiają codzienność – poduszki do karmienia, która najlepiej odciąży plecy, czy smoczków, które będą miały wszelkie atesty. Poznajcie Malamę.

Mālama w języku hawajskim oznacza dbać o kogoś, opiekować się i chronić. W tym słowie jest opowieść o trosce i o czułości – do dziecka, do naszych bliskich, do środowiska czy przyrody. To właśnie te wartości są kluczowe dla twórców internetowego sklepu Malama i jego kameralnego gdańskiego showroomu.
Każdy, kto zwraca uwagę na otoczenie swoje i swojego dziecka, znajdzie tu to, czego potrzebuje. W Malamie czekają tekstylia La Millou czy Aden + Anais, kosmetyki Lullalove i dodatki pościelowe Sleepee.

Do Malamy zagląda się po wyprawkę i po prezenty na baby shower. Za jednym razem można kupić odpowiedni, kauczukowy smoczek, butelkę do karmienia, idealny rożek dla niemowlaka czy otulacz bambusowy. Na wyjątkowe okazje doskonale sprawdzą się foto-kocyki Snap The Moment czy któreś z pięknych przytulanek, jak miękki króliczek JellyCat.

malama na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas