Make a wish

O jesienno-zimowej kolekcji marki Fouremki

Wypowiedz życzenie, a na pewno się spełni. Pobaw się w leśne wróżki i machnij różdżką – to łatwe, kiedy garderoba opływa w lny, aksamity i muśliny.

W najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji marki Four’eMki, zatytułowanej „Make a wish” i rekomendowanej przez prestiżowy Milk Magazine, znajdziecie mnóstwo spódnic i sukienek, które pozwolą się subtelnie przeobrazić w obdarzoną magicznymi mocami czarodziejkę.

Turkusy, czekoladowe brązy, śliwki to barwy nieodmiennie kojarzące się z jesienią i pewnego rodzaju błogostanem, który spływa na świat po chaotycznym, rozgrzanym do nieprzytomności lecie. Z ulgą patrzę więc na te mięsiste welwetowe sukienki i te lżejsze muślinowe z wielowarstwowymi, łabędzimi dołami, do których już trochę tęskno po wakacjach. Brakowało mi też futrzanych płaszczy, spinanych wstążką lub paskiem, w których tak dobrze jest się skryć przed niespodziewanym chłodem. Nie zabraknie też w kolekcji „Make a wish” hitu jesienno-zimowych kolekcji – sukienek na szelkach. Wśród akcesoriów proponowanych na słotną jesień znalazły się szeleszczące pilotki i torby z frędzlami. Wszystko gruntownie przemyślane, spójne i niepozbawione zaskakujących detali. Tak się robi dziecięcą modę.

Strona internetowa/Facebook/Instagram

*

Tekst: Dominika Janik

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.