Magnetic Book – zabawka dla dzieci w każdym wieku

Nowa seria układanek Magnetibook!

I to jest dobra wiadomość! Nie dość, że jesteśmy jedną nogą na majówce, to jeszcze możemy do plecaka dorzucić coś nowego, edukacyjnego i kreatywnego. Nowe Magnetibooki Janod już na półkach!

Jedni czekają na nowe kolekcje modowe, inni na nowe kolekcje zabawek. Co roku Janod serwuje nam kolejną dawkę zabawek przemyślanych, kreatywnych, w duchu unplugged – tak jak lubimy! Teraz na półkę wjechały, wraz ze słońcem i obietnicą leniwej majówki, nowe Magnetibooki – układanki magnetyczne w różnej tematyce. Coś dla miłośników przebieranek, coś dla fanów geometrii, dla małych rycerzy, księżniczek oraz debiutantów w kwestii odczytywania godzin i składania liter. Jest co robić, jest co składać! Nawet, gdyby w tę majówkę lekko pokropiło…

 

*

S JAK SUN!

Dobra, dobra, deszczu nie ma, za to jest słońce. Lub sun, albo le soleil, jak kto woli! Bo z magnetycznego alfabetu można wyczarować słowa różne i to niekoniecznie po polsku. Otwieramy poręczne pudełko, odnajdujemy obrazek i składamy litery. Jakby co, starszy brat pomoże! Nam ten zestaw słońce, łódka i arbuz pasuje bardzo. Po wakacjach ktoś tu będzie więcej niż gotowy do szkoły…

Zestaw Magnetibook Janod Alfabet dostępny tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

 

*

KTÓRA TO GODZINA?

Wprawki literkowe za nami, czas na kolejną zabawę. Majówkowe lenistwo, układamy nasz dzień według własnych reguł. Zaczynamy więc od wstania o dziesiątej, a co! Jeszcze tylko obrazek, odpowiednia wskazówka zegara i gotowe! Jemy w piżamach, w południe, bo po co się ubierać, skoro i tak zaraz wskoczymy do dmuchanego basenu? Układamy magnetyczną postać i nastawiamy zegarek na wpół do drugiej, idealnie na lancz i dużą porcję spaghetti – by mieć siłę na dalszą zabawę, a przy okazji naukę odczytywania godzin. Jak to? To takie proste?

Zestaw Magnetibook Janod Uczę Się Zegarka dostępny tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

 

*

PRZEBIERANKI PRZED SZAFĄ

Do walizki na majówkę nie zmieściła się piąta para okularów, dodatkowe trzy kostiumy, dwie spódnice tiulowe i jeszcze te rękawiczki i kapelusze… A my tu mamy małą elegantkę, która bez pokaźnej garderoby się nie rusza. Dobrze, że Magnetibook nie zajmuje dużo miejsca, a pomieścił wszelkie skarby modnisi. Składamy więc i przebieramy się w kostiumy do woli, nawet do deszczu pasują okulary słoneczne i suknia balowa!

Zestaw Magnetibook Janod Kostiumy dostępny tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

*

GEOMETRIA GÓRĄ

Uwalniamy wyobraźnię, ćwiczymy logiczne myślenie i sprawność manualną. Oto przed nami 55 magnesów: trójkąty, półkola, kwiatki i wiele innych geometrycznych kształtów oraz 7 kart, które podsuną pomysły na układane sceny. Reszta zależy już tylko od nas, zdziwicie się, ile wzorów można tu wykombinować! Lekcja geometrii czy sztuki? A może po prostu świetna zabawa i rozwijanie zmysłu artystycznego!

Zestaw Magnetibook Janod Kształty dostępny tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

*

To dopiero początek majówki. Całe szczęście, że tymi układankami nie sposób się szybko znudzić. A w kolekcji 2018 u Janod czeka na was jeszcze kilka innych nowości. Zajrzyjcie tu!

 

zdjęcia: Monika Kraińska

opracowała: Kasia Karaim

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.