Magiczne farby

Dzień Dziecka z Janod

To już ostatni moment na znalezienie tego jedynego i idealnego prezentu z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Wspólnie z Moniką, mamą Luny i marką Janod przedstawiamy Wam kolejną inspirację prezentową. Tym razem mamy coś dla małych artystów. Pędzle w dłoń, będziemy malować!

Monika, mama Luny od zawsze obserwowała zamiłowanie jej córeczki do przeróżnych prac plastycznych i dlatego nie miała wątpliwości aby ze wszystkich inspiracji prezentowych francuskiej marki Janod wybrać właśnie zestaw artystyczny Magiczne farby Pastelowy Czar. Luna od razu stworzyła piękne obrazki, które jej mama powiesiła w domowej galerii. Zobaczcie jakie piękne!

Luna od zawsze uwielbiała wszelkie plastyczno-artystyczne aktywności, więc prezent z tej dziedziny będzie dla niej zdecydowanym strzałem w dziesiątkę. W domu, w przedszkolu czy na różnego rodzaju warsztatach z wielkim zapałem testuje nowe plastyczne techniki. Tym razem wybrałam dla niej zestaw artystyczny Janod z magicznymi farbami. Ich magiczność polega na tym, że na dołączonych kartach z obrazkami nie kolorują się krawędzie rysunku, co znacznie ułatwia dziecku osiągnięcie pożądanego efektu końcowego. – opowiada nam mama Luny.

Zestaw artystyczny Magiczne farby Pastelowy Czar zawiera sześć kart do samodzielnego pokolorowania farbami. Krawędzie poszczególnych obrazków na kartach nie wchłaniają farb, dzięki czemu nawet mało wprawny artysta poradzi sobie z dokładnym pomalowaniem każdego elementu obrazka. Po skończonej pracy obrazki oprawić można w ramki, dzięki czemu staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym pokoju dziecka.

Farby mają przy tym przepiękne intensywne kolory, dają niesamowite efekty przy mieszaniu i przenikaniu, cudownie pracują na specjalnym papierze. Po wykorzystaniu wszystkich kart wystarczają jeszcze do użycia w kolejnych, tym razem dowolnych dziełach. U nas praca twórcza trwała do późnej nocy, zaangażowała również rodziców i efektownie zasiliła zasoby naszej domowej galerii. – dodaje Monika.

Zestaw artystyczny Magiczne farby Pastelowy Czar zapakowany jest w wysokiej jakości metalową walizeczkę z rączką, a sama walizeczka sprawdzi się również jako uniwersalny pojemnik na skarby dziecka.

Magiczne farby Pastelowy Czar to zabawka dla dzieci powyżej 6 roku życia. Kupicie ją tutaj.

Zdjęcia: Monika Kamińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.