Spod rąk dziecka wychodzą kolorowe rzeźby, niezwykłe przedmioty, ozdoby naszych wnętrz. Sklep Madre przedstawia niezwykłą kolekcję papierowych rzeźb 3D – do samodzielnego złożenia i do zabawy.
Zachwycają pięknem, harmonią linii, kolorami. Czerpią natchnienie z cudów świata przyrody i z architektury. Pozwalają bawić się bryłą, poznawać i badać przestrzenność. Mają duży walor edukacyjny.
Nic bardziej nie wzmacnia wiary we własne siły i w swoją sprawczość, kiedy na półce stanie samodzielnie złożona żaglówka, a na ścianie zawiśnie motyl!
Dlatego cuda z papieru Madre polecamy szczególnie na prezent. Taka zabawka pozostaje niezapomniana, kojarzy się z emocjami, jakie się włożyło z pracę nad jej złożeniem.
Warto wiedzieć, że papierowe eko-rzeźby Madre to także kreatywny ratunek na trudne sytuacje. Prostsze zestawy można go mieć pod ręką, kiedy czeka nas kolejka do lekarza, podróż lub nuuudne spotkanie dorosłych. Zajęcie rączek przedszkolaka na 10-20 minut czymś pięknym może być pożyteczną i wspierającą rozwój alternatywą dla tableta czy komórki mamy. Trudniejsze zestawy ucieszą dzieci w wieku szkolnym, i to nawet nastolatki. Poroże jelenia i makiety miast świetnie wpasują się w klimat pokoju i będą stanowić samodzielnie wykonany element wystroju.

madre na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.