Made in Poland

polska moda dla dzieci

Przyglądamy się debiutantom, kibicujemy rozwijającym się, uwielbiamy konsekwentnych i twórczych. Z radością witamy każdą nową polską markę ubraniową, która wnosi do dziecięcej szafy świeżość, swobodę i kreatywność. Szukamy polskich ubrań dobrych na co dzień, wygodnych i pasujących do współczesnych dzieciaków.

ladnebebe wspiera polską modę dla dzieci od zawsze. Wiele marek powstawało razem z nami. Wspólnie z nimi się rozwijają, a my z przyjemnością śledzimy zmiany jakie zachodzą w percepcji polskiej mody dziecięcej. Cieszy nas bardzo, jak coraz częściej, dookoła nas widzimy dzieci ubrane w polskie (często bardzo charakterystyczne) marki!

Staramy się, aby również nasze działania, wspierały rozwój polskich marek dla dzieci i były inspiracją do powstawania nowych.

Tą sesją chciałyśmy pokazać gdzie polska moda dla dzieci jest dzisiaj. Patrząc na te zdjęcia, widzimy i bardzo doceniamy to, jak bardzo może być różna. Era wszechpanującego szarego dresu poszła w niepamięć.

Dziś polska moda dla dzieci podbija serca na międzynarodowych targach, wystawiając się na równi z światowymi ulubieńcam mody dziecięcej. Naszą polską modę fotografują uznani na całym świecie fotografowie mody dziecięcej, ubranka możemy wyłapać w sesjach najfajniejszych magazynów. Polska moda dziecięca bez kompleksów zaczyna zdobywać świat.

Nowi twórcy wiedzą, że wchodząc na rynek muszą się naprawdę przyłożyć. Muszą uszyć tak i pomyśleć o marce tak, aby faktycznie się wybić i odróżnić. Poprzeczka jest postawiona wysoko! I bardzo dobrze, bo dzięki temu dookoła nas jest coraz więcej fajnych i jakościowych polskich ubrań dla naszych dzieci.

W naszej sesji wzięły udział  polskie marki, które doceniamy za to, co robią od kilku lat lub od całkiem niedawna. Na tle innych wyróżniają się wyraźną ideą i indywidualnym pomysłem na to, jak ubierać dzieci. Dostrzegamy ich ogromny potencjał i wierzymy, że nie tylko polski rynek powinien do nich należeć – z dumą widzimy je w zagranicznych sklepach i na dzieciach ze wszystkich stron świata.

Zobaczcie jak różnorodna potrafi być polska moda dla dzieci, jak wiele może zaoferować naszym dzieciom.

*

 BABY’S ONLY

coodo / millebaby / radosna fabryka

_bebe_oo-copy

_bebe_oollo-copy

_ladnebebe_987-copy

_bebe_ppoo-copy

*

WILD STORY

OX Wear

_ladnebebe_ooiikk-copy

bebe_bebe_1-copy

bebe_bebe_88-copy

_ladnebebe_qq-copy

*

ROMANTIC NATURE

nobonu

_ladnebebe_ooo-copy

_ladnebebe_iiuujj-copy _ladnebebe_oki-copy

*

DENIM’LOVE

Kids on The Moon / Mrugała

_ladnebebe_aa-copy

_ladnebebe_ookk-copy

_ladnebebe_opi-copy

*

LIKE A ROCK STAR

Kukukid / Nobonu

_rock_star-copy

zdjęcia: Martyna Galla

stylizacja: Maja Naskrętska

produkcja: ladnebebe.pl

modele: Lily, Tytus, Matylda, Tymek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.