Lucky Ducky to przesympatyczny sklep na gdańskiej ulicy Szymanowskiego, a także sprawny sklep internetowy. Powstał po to, by można było w jednym miejscu dostać wszystko, co potrzebne, kiedy w rodzinie pojawia się małe dziecko. W selekcji produktów postawiono na ekologię i bezpieczeństwo. Dobry design i delikatność to specyficzny rys przedmiotów w Lucky Ducky, jednak spokojnie – oprócz pasteli znajdziemy tu także soczyste, żywe kolory.

W Lucky Ducky znajdziemy rzeczy do kącika maluszka, począwszy od wózków, dywanu, po lampkę i przyborniki. Nie brakuje też wyjątkowych dekoracji. Starszakom wybierzemy pojemniki na zabawki i poduszki. Czekają na nas też przepiękne, muślinowe tekstylia marki Aden Anais i dodatki takie, jak prześcieradła do gondoli czy koszy Mojżesza.

Miłośnicy kąpieli dobiorą eko-kosmetyki w pięknych opakowaniach. Do tego chłonne, puchate ręczniki i… oczywiście zabawki! W Lucky Ducky znajdziecie ich szeroki wybór. Uwagę przyciągają nowoczesne kubki niekapki i silikonowe miski-maty. Poszukiwacze zabawek mogą wybierać: od miękkich zabawek dla najmłodszych po klocki, piłki po zestawy plastyczne.

lucky ducky na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas