Look of the week

Bobo Choses dla maluchów!

Przed Wami kolejna odsłona naszego poniedziałkowego cyklu modowego look of the week. Tym razem wspólnie z Malwiną i Gają przejrzałyśmy ofertę Bobo Choses dla maluszków i Moon et Miel dla starszych dziewczynek. Zobaczcie co tym razem znalazłyśmy w Bananaz.pl.

Bobo Choses w sowich kampaniach stawia głównie na dzieci starsze, jednak warto wiedzieć, że w ich ofercie ubraniowej znajdziecie rozmiary idealne także dla niemowlaków. Oto cudowna sukienka wykonana z miękkiej bawełny w wiodący wzór kolekcji.

Gaja postawiła na kraby, które są jednym z bardziej charakterystycznych motywów jesiennej kolekcji Bobo Choses. Piękne kolory, oryginalny wzór i eko przesłanie – to jest to co znajdziecie w tych ubrankach.

Nadia za to pięknie prezentuje się w miękkiej sukience od Moon et Miel. Ta paryska marka stawia na ponadczasowe, proste, wygodne ubranka zainspirowane duchem odległych krajów. Moon et Miel wykorzystuje bowiem lokalne techniki z krajów, w których marka prowadzi swoja produkcję: Maroko –  wyroby ze skóry, Madagaskar – ręcznie  haftowane elementy, Indie –  wyrób wszystkich wspaniałych szczegółów z koralików i cekinów oraz Nepal gdzie w naturalny sposób barwione są tkaniny. Zobaczcie jak pięknie wygląda ta sukienka:

Na zakończenie naszego cyklu look of the week słodki buziak od naszych bohaterek!

Tradycyjnie też mamy dla Was kod na zakupy w Bananaz.pl. Dodatkowe 10% od już obniżonych cen. Wystarczy wpisać hasło: MOON. Promocja trwa do 2 lutego i dotyczy tylko marki Bobo Choses i Moon et Miel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.