Look of the week

Bobo Choses w promocji!

W poniedziałkowy mroźny poranek, miło zostać w domu, lub przynajmniej zafundować sobie wolniejszy początek dnia. Koniecznie w wygodnych ubrankach! Zapraszamy Was na kolejną odsłonę cyklu tworzonego wspólnie z Bananaz.pl i dziewczynami z bloga nanuszka.pl  - look of the week.

Tym razem mamy miłą niespodziankę dla fanów marki Bobo Choses. Zanim nowa kolekcja na dobre rozgości się na półkach sklepowych, warto upolować perełki z jeszcze poprzednich kolekcji, tym bardziej, że wśród nich możemy znaleźć wiele ubranek, które sprawdzą się przez cały rok.

W stylizacji przygotowanej przez Malwinę, Nadia ma na sobie wygodną i luźną bluzkę z zimowej kolekcji Bobo Choses. Idealna do szkoły czy przedszkola. Możemy być pewni, że pokochają ją nasze rozbrykane maluchy. Idealnie sprawdzi się również narzucona pod kardigan czy cieplejszą bluzę.

Na dół Nadia wybrała długą miękką spódnicę Vichy, także z ostatniej kolekcji Bobo Choses. Idealna do snucia się po domu, czy na cieplejsze dni, które wcześniej czy później przyjdą.

Na koniec mamy dla Was niespodziankę. Dodatkowe 10% rabatu od już obniżonych cen na całą kolekcję Bobo Choses. Hasło: Vichy, obowiązuje do 14 stycznia. Uwaga! Dodatkowy procent dotyczy także ubranek Bobo Choses znajdujących się w outlecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.