Szukasz rzeczy trwałych i pięknych. Wolisz mieć mniej, ale dobrej jakości. Zajrzyj z nami do Little Jojo po przedmioty przyjazne i uniwersalne.

Zamiast setki zabawek na setkę okazji i nastrojów możemy wybrać kilka – tych, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię. Dobra, mądra zabawka z Little Jojo aktywizuje do samodzielnej zabawy i kreatywności. W Little Jojo znajdziemy selekcję drewnianych figurek. Mała farma, safari czy stacja kolejowa? Wybór drewnianych zabawek w Little Jojo obejmuje też obowiązkowe pchacze na patyku czy zabawki do pchania. Nie brakuje też zabawek edukacyjnych – klocków do nawlekania albo takich do nauki liczenia i nazywania barw.

Miłośnicy klasycznych szmacianek zapiszczą z radości. Lalki miękkie, delikatne, bez przerysowanych rysów czy proporcji to podstawa, kiedy szukamy zabawki, która będzie służyć przez wiele lat. Szyte ręcznie, z naturalnych tkanin, zostały pomyślane tak, by trwać, towarzyszyć w dolach i maleńkich niedolach, kołysać do snów i towarzyszyć wyprawom do przedszkola.

W Little Jojo znajdziecie też coś, co jest wspaniałym rozwiązaniem dla tych bardziej zabieganych (to my! to my!). Gotowe zestawy prezentowe to idealny pomysł na podarunek na baby shower czy urodziny dziecka.

little jojo na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.