Lilu i ratanowa akcja specjalna

Szybkie zakupy

Ratanowe meble wróciły i rozgościły się na dobre. Trwająca do 20 czerwca przedsprzedaż tych niebywale misternych piękności to dobra okazja, by zamówić sobie coś wymarzonego. Spieszcie się!

Zamów dziś, wpłać minimum połowę kwoty i czekaj spokojnie. O czym mówię? Na stronie Lilu shop trwa właśnie zbieranie zamówień na ratanowe meble sprowadzane z Azji. Wyprodukowane specjalnie dla Lilu, dotrą do waszych domów po wakacjach, wprowadzając do wnętrz ciepło i wygodę. Bogactwo propozycji może was zaskoczyć, sprawdźcie sami, klikając tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Łóżeczka dla niemowląt i dzieci starszych, fotele dla dużych i małych, biurko, szafki, kosze, zagłówki, bujaki, łóżeczka dla lalek i inne ratanowe cuda czekają na wasze wybory i zamówienia.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Przedsprzedaż trwa do 20 czerwca, wejdźcie na stronę Lilu shop i wybierzcie interesujące was modele, wpłaćcie minimum połowę, resztę kosztów pokryjecie, kiedy ratany dotrą z Azji. Proste, przyjemne i komfortowe. Teraz i na przyszłość. Trwałe, oryginalne i wygodne meble cieszyć was będą przez lata.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Szczegółową ofertę przedsprzedaży znajdziecie tu

*

Opracowanie: Paulina Filipowicz

Zdjęcia: Karolina Świątek/Cogel Mogel

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.