edytorial współpraca reklamowa

Lekcja latania

Edytorial Kupisz Kids 2022/2023

Lekcja latania
Ania Onopiuk

Sprawiają wrażenie, jakby chcieli zwyciężyć nad słońcem. Ubrania służą im do trenowania ciał w osiąganiu nieważkości, zostawiania za sobą ciężkiej jak ołów grawitacji. Ciekawe, która z bluz pozwoli im szerzej rozwinąć skrzydła.

Szybko, znajdźmy jakiś plac! Taki, na którym można będzie skakać pod chmury, utrwalać rowerowe triki i balansować, czyli uczciwie przetestować nową kolekcję marki Kupisz Kids. Z pochyłościami, wzniesieniami i odbijającymi światło przeszkleniami. Co prawda kanty i ostrości modernistycznej bryły nie złagodzą upadku, ale przecież nie mamy ich w naszych planach. Pilnie słuchaliśmy podczas lekcji latania, teraz pora przekuć teorię w praktykę!

Kaptury wielkie jak dla astronautów są po to by poderwać rower w powietrze, a złote frędzle – aby uroczyście lśnić w locie. W kolekcji Kupisz Kids na zimową słotę i mróz nie zabrakło ubrań ochronnych i troskliwych, ciepłych, ale tym ciepłem nie przytłaczających. Są gdy się ich potrzebuje, dają przestrzeń i stapiają się z ciałem w okamgnieniu. Spragnione ruchu bluzy, luźne spodnie i koszulki podążają za biegnącymi, skaczącymi, wirującymi na deskorolkach marzycielami. Szczelne kaptury łaskawe są dla skorych do lotu włosów i wypuszczają je z kryjówki. Lekcja latania przyda się przecież wszystkim!

 

Modele: Zeeger, Finn, Noor i Ella

Zdjęcia: Ania Onopiuk

Video: Kaj Szutka

Stylizacja: Ada Juszczak

Asystentka stylistki: Monika Nadratowska

 

Wszystkie teksty o modzie znajdziecieTU.

Sprawdźcie także naszego newsa o najnowszej kolekcji Kupisz Kids.

Dodaj komentarz