kolekcje moda dla dzieci współpraca

Lato ma kolor pomarańczy!

Robert Kupisz Kids summer 2022

Lato ma kolor pomarańczy!
Żaneta Nawrot

Barwnie, soczyście i wzorowo – oto jak zapowiada się tegoroczne lato. Prym wiedzie jego intensywność: kolor pomarańczowy, w asyście odcieni żółtego i koralowego, oraz intensywnych patternów. Jest to świta wyjątkowo energetyczna!

Kiedy pojawia się nowa kolekcja marki Robert Kupisz Kids, wiemy, że oznacza jedno: zastrzyk witalny. Te dziecięce ubrania są jak garść witamin, a w przypadku kolekcji na tegoroczne lato – jak solidna szklanka soku pomarańczowego, wypijana haustami. Na lato czeka się z wypiekami na buzi, a wchodzi w nie z impetem: w intensywnie koralowych spodniach, słonecznie kraciastych bluzach i cytrusowych czapkach, w których nie znikniemy w nadmorskim gwarze.

Letnia kolekcja dla dzieci jest małym powrotem do korzeni – i to dosłownie, bo odzwierciedla projekty ROOTS z głównej linii marki Qπш Robert Kupisz. Znajdziecie w niej trochę klasycznej dresowej szarości i kolorów ziemi, jak beże czy brązy, a do tego sporo intensywnych odcieni: pomarańczowego, żółtego i koralowego. Dodajmy do tego printy, i to jakie! Przeskalowane cętki, kultową kratkę i solidne łaty niczym z garderoby buńczucznego kowboja. Hej, to lato będzie zawadiackie!

Synonim lata? Wygoda! I o nią chodzi też w odsłonie Robert Kupisz Kids summer 2022. Polski projektant przygotował dla dzieciaków superkomfortowe bluzy, spodnie z miękkiej dresówki, lekkie koszulki, szorty i sukienki. Przed słońcem młodzi zdobywcy wydm i falochronów chowają się w czapy beanie albo stylowe kapelusze typu bucket hat, a przed morskim wiatrem chronią ich ciepłe puchowe kamizelki. Oni wiedzą, jak reagować na nagłe zmiany kapryśnej letniej pogody – czmychają przed nią w miękkie połacie ubrań, niczym zwinny kot z motywu przewodniego nowej kolekcji Robert Kupisz Kids!

Dodaj komentarz