Puro hotels targi

Ładny Dzień we wrocławskim PURO – tak było

Relacja z eventu Ładne Bebe

Ładny Dzień we wrocławskim PURO – tak było
Monika Dłużniewska

Druga edycja imprezy „Ładny Dzień” w słoneczny Wrocławiu za nami. Animacje, targi, chillout w ogrodzie, słońce i rodzinne piknikowanie połączone z warsztatami. Będziemy długo wspominać tę sobotę!

Lista naszych wystawców nas w pewnym sensie przerosła – nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania i aż tylu pięknych stoisk! Choć z drugiej strony – Wrocław jest idealnym miastem do letniego wypoczynku połączonego z shoppingiem, a ogród hotelu PURO otwarty dla wszystkich i sąsiadujący z parkiem na bulwarach, to doskonałe miejsce na relaks. Nie mówiąc o tym, że po sukcesie naszej imprezy w Poznaniu nikogo nie powinno dziwić, że i w stolicy Dolnego Śląska uda nam się zgromadzić twórcze, kolorowe i piękne towarzystwo.

Warsztaty i Animacje

Nie tylko wystawcy dopisali – cieszymy się z waszej obecności, z możliwości spotkania z wami i waszymi dziećmi. Cudowne jest to, że udało nam się zorganizować imprezę rodzinną, znacznie obszerniejszą niż tylko kiermasz dla mam. Byli także tatusiowie z córkami – na przykład na kreatywnych na warsztatach KoCollage. Przyszły całe rodziny – by zrelaksować się na leżakach w ogrodzie restauracji HINT i skorzystać z fantastycznych animacji grupy LABA – malowania artystycznego buziek, puszczania gigantycznych baniek mydlanych i wygłupów w tęczowym tunelu. Atrakcji dla dzieci nie brakowało i to one zdecydowanie okazały się clue imprezy! Dzięki zajęciom rodzice mogli trochę pobuszować na stoiskach targowych.

Wśród gości pojawiły się też oczywiście przyszłe mamy w ciąży, kompletujące wyprawkę i szukające inspiracji. Było też trochę wielbicieli mody dziecięcej polujących na letnie sukienki od Message Kids oraz T-shirty z OH NO. Wielbicielki kobiecych outfitów od Brunoszki miały okazję zapoznać się z nową kolekcją, a poszukiwacze stylowych dodatków z pewnością zawiesili oko na produktach marki Biszka – zwłaszcza pięknych kolczykach. Właśnie dla tych wszystkich osób tworzymy Ładne Bebe, więc cieszymy się, że nadarzyła się okazja pobyć z wami chwilę na żywo, poprzymierzać stylizacje i podzielić się inspiracjami. Podczas ładnego Dnia wystawiał się też kultowy second hand Twice upon a time z selekcją ubranek i zabawek z półki premium.

Jeśli macie ochotę poszperać w ofercie naszych wystawców online, zapraszamy was na zakupy z dedykowaną listą zakupów ułożoną specjalnie na wydarzenie w PURO.

Na kiermaszu we Wrocławiu zagościło kilku wystawców z branży wnętrzarskiej, w tym niektórzy debiutujący na naszych imprezach targowych. Piękne stoisko stworzyła marka Branik Delight, a właściwie jej twórczyni Agata Knorowska. Kamienne braniki, czyli podstawki i miseczki w kształcie herbatników, już dawno skradły nasze serca! Oko można było z przyjemnością zawiesić też na standzie Elemthebrand. Wielkim powodzeniem cieszyły się też wyjątkowe pluszowe zabawki z wełny Pookatoys. Na naszym pikniku nie mogło oczywiście zabraknąć oświetlenia Little Lights – drewnianych lampek, które wnoszą magię do dziecięcych pokoików.

Odrobinę słodyczy w tym gorącym letnim dniu dostarczyły nam Pasieki Rodziny Sadowskich. Można było degustować nowe smaki miodów dla dzieci z dodatkami takimi jak kakao. Palce lizać!

Artystyczna zabawa

Dużą radość dała gościom Ładnego Dnia ilustratorka i artystka Daria Solak. Na jej stoisku można było nie tylko kupić książki przez nią zilustrowane, okolicznościowe kartki i plakaty, ale także zamówić portret dla siebie na miejscu. Przyznajcie się, kto marzy o portrecie od Darii?

Ładny Dzień we Wro przejdzie do historii jako wielki rodzinny relaks. Ogród hotelu PURO wraz z cieniem i przyjemnym patio dostępnym z dwóch strony budynku – także od strony bulwarów – okazał się idealną przestrzenią do piknikowania. Można było osobiście przekonać się, że to fajna miejska przestrzeń otwarta dla każdego. Z drugiej strony cieszymy się, że do naszych gości dołączyły osoby zameldowane w hotelu. Zieleń, przestronne patio, leżaki i latające w powietrzu bańki mydlane – tak zapamiętamy to sobotnie popołudnie. Aha, no i oczywiście wraz z rewelacyjnym menu z HINT, które umilało nam ten dzień bez gotowania.

Do zobaczenia we Wrocławiu następnym razem! A jeśli byliście na Ładnym Dniu – koniecznie opiszcie w komentarzu swoje wrażenia. Chętnie dowiemy się, jak odebraliście naszą imprezę.

Coś dla Ciebie

COODO twórczynie

COODO twórczynie

Dodaj komentarz