ładne bebe magazyn

Ładne Bebe zaraz przyjdzie na świat

Wydajemy papierowy magazyn!

Ładne Bebe zaraz przyjdzie na świat

Po wielu miesiącach pracy, godzinach rozmów i hektolitrach wypitej kawy stworzyłyśmy coś wyjątkowego. Już zaraz przekażemy w Wasze ręce efekt tych wysiłków – pachnący papierem, przemiły w dotyku, a przede wszystkim pełen pięknych i wspierających treści magazyn Ładne Bebe w wersji drukowanej.

Idąc nieco pod cyfrowy prąd, wierzymy w papier. W namacalną wiedzę, po którą można sięgnąć w każdej chwili, inspirację, w której można się zanurzyć, nie wchodząc jednocześnie do wartkiego strumienia pełnego rozpraszających treści. Na co dzień i od święta też najbardziej doceniamy analogowe przyjemności. Czasem dobrze jest wylogować się z internetu, także w kwestiach dotyczących rodzicielstwa.

Nad pierwszym numerem magazynu Ładne Bebe czuwał team dwóch mam: Agaty Napiórskiej i Marty Mach. W środku przeczytacie mądre wywiady z ekspertkami oraz ważny tekst o znużeniu rodzicielstwem eksperckości, felietony matek i opowieści ojców, poradnik o podróżowaniu, rozmowy o rodzicielstwie. Pokażemy rodzinne życie w Polsce i w Norwegii, sesję i wspomnienia z porodu oraz z połogu. W numerze znajdziecie kilka archiwalnych, sztandarowych materiałów z portalu ładnebebe.pl – takich, do których będziecie wracać w chwilach rodzicielskich zmagań. Chcemy pokazywać prawdziwe i wystarczające rodzicielstwo, które nas i Was na co dzień buduje, zamiast przytłaczać.

Na ponad dwustu stronach magazynu będą na was czekać między innymi:

  • rozmowa Marii Bator z aktorką Olą Hamkało o byciu matką,
  • portret rodziny patchworkowej autorstwa Bożeny Kowalkowskiej: Karolina Zawadzka i Janek Estrada-Osmycki wychowują wspólnie trójkę dzieci i razem pracują,
  • rozmowa Pauliny Filipowicz z Agnieszką Stein o pięknej wizji rodzeństwa i trudnych relacjach w rodzeństwie,
  • felietony matek (Kasia Stadejek, Dorota Groyecka, Agata Napiórska),
  • felieton Łukasza Orbitowskiego o tym, jak został ojcem dwóch nastolatków,
  • rozmowa z psycholożką dziecięcą Anitą Janeczek-Romanowską o tym, jak przestać krzyczeć na dziecko.

Teksty zilustrowały świetne rysowniczki i rysownicy, m.in. Agata Królak, Basia Flores, Ola Szmida, Krystyna Engelmayer-Urbańska czy Andrzej Wieteszka. Obejrzycie też piękne zdjęcia Martyny Galli oraz Michaeli Metesowej i Oli Walkow. To będzie uczta, o jakiej marzycie wieczorami, gdy dzieci już śpią, a relaks powoli wypełnia Wasze ciało jak ciepła woda wannę.

Magazyn już teraz można zamówić w sklepie Ładne Bebe, w ramach preorderu. Liczba egzemplarzy jest ograniczona. Na papierze widzimy się w połowie czerwca, a dopinając ostatnie szczegóły, mówimy Wam: do zobaczenia, to będzie naprawdę ładne lato!

Gdzie kupić Ładne Bebe?

Oto lista miejsc, w których możecie kupić nasz magazyn:

Bydgoszcz – Proste Zabawki, ul. Gdańska 61
Poznań – Słońce, ul. Smarzewskiego 28
Radzionków – Babystuff, ul. Męczenników Oświęcima 25
Warszawa – Rzeczownik: ul. Poznańska 23 (lok.28)
Warszawa – Cloudmine, ul. Paryska 17
Warszawa – Ono babyshop, ul. Elsterska 10
Warszawa – Twice Upon a Time, Narbutta 53
Warszawa – Hlonda6, ul. Hlonda 6
Warszawa – Slou, al. Zjednoczenia 11
Wolsztyn – kolibelek, ul. 5 stycznia 23a/2

Wszystkie zdjęcia i ilustracje użyte w artykule pochodzą z pierwszego numeru magazynu ŁADNE BEBE. 

Autorzy zdjęć na całą szerokość: Martyna Łodzińska (kamper), Kaja Werbanowska (rodzeństwo), Ania Wilbig (mama w ciąży).

 

Dodaj komentarz