wyprawka wyprawka z ładne bebe

Ładna wyprawka

Ładne rzeczy do przedszkola i do szkoły

Ładna wyprawka

Wrzesień za pasem, a wyprawka szkolna i przedszkolna to rzeczy wielkiej wagi. Myślami wszyscy jestesmy jeszcze na wakacjach. Jak tu przestawić się z trybu urlopowicza na tryb ogarniacza?

Możemy pomóc? No to pomagamy. Zrobiłyśmy redakcyjną burzę mózgów, uruchomiłyśmy poszukiwawczą maszynerię i wyostrzyłyśmy wszystkie zmysły, by w najczytelniejszy ze wszystkich sposobów pokazać wam to, co nas estetycznie rozmaśla. Plecaki, tornistry, bidony, lunchboxy, notesy – niby proza życia, a wszystko takie piękne, że mogłoby robić za galeryjne eksponaty. Na szczęście tym pięknościom nie brakuje też funkcjonalności, dlatego z przyjemnością i poczuciem spełnionego obowiązku znajdujemy dla nich kącik w przedszkolnej i szkolnej wyprawce, układając wszystkie inspiracje w trzy multikolorowe kolaże. Zobaczcie, co dla was wybrałyśmy.

WSZYSTKO, CO KOCHAM

Miks wszystkiego, co dobre, urodziwe i praktyczne. Dla tych, co patrzą na zadanie jako całość, przygotowałyśmy kolaż wyprawkowych różności, prostych i bezbłędnych, przydatnych każdemu przyszłemu przedszkolakowi i szkolniakowi. Główny nacisk kładziemy tutaj na plecaki i tornistry – zawartość tychże ma znaczenie niebagatelne, ale o ile przyjemniej i żwawiej rusza się do przedszkola czy szkoły, niosąc te wszystkie ładne rzeczy w ładnym opakowaniu.

 

 


1. plecak Bobo Choses
2. plecak Sticky Lemon
3. plecak Engel
4. butelka na wodę Rex
5. tornister Tula
6. notes 
7. kredki
8. plecak Trixie
9. lunch box
10. tornister Trixie
11. drewniany przybornik miś

 

CO MASZ W PIÓRNIKU? ŁAD I PORZĄDEK

Gumki ustawione w równym jak od linijki szeregu, ołówki szczerzące się swymi świeżo zaostrzonymi rysikami, miękkie, zapinane na zamek piórniki, chroniące delikatną zawartość i pobrzękujące radośnie w plecakach – oto istota wyprawkowej perfekcji. Spróbuj to przebić.

1. kredki
2. zestaw ołówków z gumką
3. spinacze do papieru
4. piórnik w jabłka
5. piórnik w wilki
6. piórnik króliczek
7. piórnik leniwy miś
8. washi tape
9. dyspenser na taśmę klejącą

*

JEŚĆ I PIĆ, ZDROWO ŻYĆ

Rozumiem całkowicie i w pełni sympatyzuję z dziećmi, które nie ruszają się z domu bez ulubionej śniadaniówki. Tym, dla których drugie śniadanie to rzecz święta, polecamy kompatybilne z wieloraką, codziennie inną zawartością termosy, bidony i pudełka. Na wąsy z mleka chusteczka, na zapakowany po brzegi plecak – ekotorebka śniadaniowa. I wszystko pasuje.

1. torebka śniadaniowa
2. termos
3. pojemnik śniadaniowy

4. turkusowy lunchbox
5. termos
6. drewniane sztućce

7. serwetki
8. termos z kubeczkiem
9. lunchbox w gruszki
10. lunchbox w gwiazdy

dodatkowo: wzorzyste lunchboxy

*

kolaże: Magdalena Pankiewicz

tekst: Dominika Janik