Kukukid

Rebel but cute

Rozwałka, łobuzerka i demolka doprawione rozkosznymi przytulańcami, słodkimi uśmiechami i generalnym urokiem, jakie dzieciaki mają w sobie - oto, jak autorki Kukukid widzą relację z młodym pokoleniem.

Choć są mamami córek, nie przylizują nikomu grzywek i nie oczekują, że dzieci będą grzecznie siedzieć. Wprost przeciwnie! W ich kolekcji jest miejsce na dzikość i na ruch, który kochają tak samo, jak dzieci.

kukukid-ladnebebe-4 copy kukukid-ladnebebe-2 copy kukukid-ladnebebe-11 copy

Od samego początku Kukukid to duży wybór uniseksowych modeli. Wzory są i dla chłopców, i dla dziewcząt, wszyscy mają do nich równe prawa!

I to się spodobało – po zaledwie paru miesiącach działalności Kukukid podbiło serca rodziców nie tylko w Polsce. Ich ubranka można znaleźć już na wszystkich kontynentach – no, oprócz Afryki.

kukukid-ladnebebe-8 copy kukukid-ladnebebe-3 copy kukukid-ladnebebe-5 copy

Nowa – zaledwie druga – kolekcja „Super Heroes” to coś dla tych, którzy mają magiczne moce: potrafią pędzić szybciej niż hulajnoga, skakać wyżej niż kanapa i wspinać się zwinniej niż ceny cytryn na giełdzie.

Wybór kolorystyczny ograniczono do kilku odcieni, i bardzo dobrze – to gwarantuje uniseksowość i spójność modeli. Wibrujący pomarańczowy uzupełniły oswojone odcienie beżu i szarości. Natomiast nadruki szaleją. Trochę komiksowe, proste, radosne, proponują w roli superbohaterów bobra i niedźwiadka, tym samym każąc spadać na bambus wszystkim tym szalenie poważnym Spidermanom i reszcie.

kukukid-ladnebebe-12 copy kukukid-ladnebebe-9 copy kukukid-ladnebebe-7 copy

Kroje są klasyczne, luźne, bo te ubrania mają dzieci ubrać, a nie wystroić. Koszulki, spodnie i legginsy, bluzy (ulubiony model dzieciaków to ponoć ten z grzebieniem dinozaura) i kilka modeli dla dziewczynek to wszystko, czego potrzeba, by zapełnić na jesień szafę czymś po prostu do noszenia. Kukukid bardzo łatwo zestawia się z ubraniami innych marek i nie narzuca nam stylu – możemy sami go nosić z czym chcemy i kiedy.

kukukid-ladnebebe-1 copy

Mamy dla Was niespodziankę od kukukid – trzy czapki do wyboru:

* beanie „brave beaver” orange

* beanie „footprint” coffee

* beanie „superbear” gray

Wystarczy, że w komentarzach pod postem wpiszecie, którą czapkę wybieracie i jeżeli zostaniecie wylosowani właśnie ją otrzymacie. UWAGA! Każda osoba może pozostawić tylko jeden komentarz.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia, czyli do 21 września 2014.

UWAGA! WYNIKI:

Oto nasza zwyciężczyni:

107 Ula 18 września 2014 o 14:19 beanie „superbear” gray

Gratulujemy! I w sprawie przekazania nagrody skontaktujemy się drogą mejlową.

 

 

 

 

 

178 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.