kolekcje moda polska dla dzieci

KUKUKID: AHOY KIDS

Kolekcja na jesień i zimę 2019/2020

KUKUKID: AHOY KIDS
Małgorzata Popingis

W atmosferze pluskających kałuż i cumujących kutrów witamy się z nową jesienno-zimową i superkolorową kolekcją marki Kukukid.

To niekwestionowany hit tej kolekcji. O Dino Down Jacket w kolorach: czarnym, srebrnym, stalowym i żółtym marzą kilku- i kilkunastolatki (kurtka dostępna będzie dla rozmiarów od 86 do 152 cm). Lekka, wypełniona wysokiej jakości gęsim puchem i na wskroś przesycona kolorem kurtka z charakterystycznymi wypustkami zabezpieczy przed mrozem i wiatrem. A do tego ma działanie rozweselające, tak więc wraz z nią zapomnieć można o ponuractwie listopadowych mżawek i czerwieniących nosy przymrozków.

Morsy, pingwiny, łodzie podwodne i marynarskie paski rozgościły się w najlepsze na spodniach, koszulkach, bluzach i sukienkach. Zestawiaj je przypadkowo i bez większej rozkminki – im więcej spontaniczności w stylizacji, tym ciekawszy efekt! Sprawdź koniecznie, jak roztańczone sukienki w kolorze szafranu i brzoskwini wirują w biegu po kanapkę i skaczą wraz z kaloszami w przydrożnych kałużach. Tradycyjnie już Kukukid serwuje nam najprzedniejszą zabawę jako efekt tworzenia dziecięcej mody. Tak trzymać!

Premiera kolekcji już dziś o 20:00!

*

KUKUKID

Strona internetowa / Facebook / Instagram