Krajobraz macierzyństwa

Sesja australijskiej Instamamy w najnowszej kolekcji NOBONU

Jeśli marzycie o chwili odprężenia, usiądźcie wygodnie w fotelu i obejrzyjcie zdjęcia pełne magii, miłości, ciepła i rodzicielskiego piękna, autorstwa wspaniałej australijskiej mamy Beth Philippidis. Sprawdziłyśmy – to działa!

Poznajcie Beth Philippidis: piękną kobietę, spełnioną żonę i szczęśliwą mamę dwóch czarujących dziewczynek: Harriett i Audrey. Beth prowadzi jedno z piękniejszych i bardziej klimatycznych kont na Instagramie (@bethphilippidis), gdzie pokazuje najlepsze strony rodzicielstwa i swojego codziennego życia, które wraz z rodziną spędza w słonecznej i enigmatycznej  Australii.

Autorem zdjęć, które zaraz obejrzycie, jest mąż Beth, nieodstępujący swoich dziewczyn na krok. Tym razem wykonał magiczną sesję wśród dzikiej australijskiej przyrody ze specjalną dedykacją dla marki Nobonu, w której Beth z dziewczynkami odnajdują się idealnie – zarówno na zdjęciach, jak i w codziennym życiu. Zwiewny len, luźne formy, stonowane kolory, do tego morze, drzewa, czyste niebo i słońce… niewiele trzeba, by się rozmarzyć!

Trochę zazdrościmy Beth życia w tak sielankowym miejscu… chyba czas, by odwiedzić Australię!

Zdjęcia: Beth Philippidis
Ubrania: Nobonu kolekcja S/S 2017

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.