Kolory jesieni u stóp!

Nowa kolekcja Mrugały

Ale jak to, że już jesień? Nie planujemy jeszcze zbierać liści i składać napisów z kasztanów. Za to buszujemy wśród paproci i szukamy szczęścia na dachu starej działkowej altanki. A soczystych kolorów nie brak! Jesień według Mrugała – tak, poproszę!

13 sierpnia to nowa data początku jesieni. OK, tylko tej w sklepach Mrugała, spokojnie – przed nami jeszcze trzy tygodnie wakacji! Jeśli łapie was ta informacja gdzieś w trasie w górach, na drzewie czy po kolana w strumyku to dobrze – jesień Mrugały bardzo sprzyja dziecięcej eksploracji. Zamiast grzecznie przy stole robić ludziki z kasztanów czy zbierać liście jesienna ekipa w nowych butach i kolorach u stóp, wspina się na dachy, obserwuje mchy pod paprociami i szuka żuków pod starymi deskami na działce.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Nie spodziewajcie się jesiennych żółci i brązów. Te kolory zostawiamy życzliwie klonom i bukom w parku, niech się złocą do woli. U Mrugała króluje tej jesieni soczysta rubinowa czerwień, która inspirację zaczerpnęła od działkowych jarzębin. A może letnich, dojrzałych porzeczek? Jednak mocą koloru bije je na głowę! Rozgościła się na nowych lakierowanych balerinkach LUNA na martensowym spodzie czy na kultowych już dla tej marki sztybletach – Juli Ruby Stars. Teraz tylko wielki jesienny dylemat: sztyblety czerwone czy te w butelkowej zieleni, która tak dobrze współgra z naszą wyprawą do magicznego lasu paproci i skrzypów?

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Wciąż ciepło, wciąż jesień w naszym ulubionym słonecznym wydaniu, ale żeby dać zimie mały prztyczek, MILU w kolorze rosa odziały się w futerkowy detal – jak być stylowym, to też na działce! A jak już leśne harce nam się znudzą, hop – na miasto, bo beton też ma swój urok. Po pierwsze puste wakacyjne miasto odsłania przed nami nowe kryjówki, schody i zaułki, a po drugie – nieźle komponuje nam się kolorystycznie z szarościami w nowej kolekcji! Tu szarość jest przełamana lakierem, ma się rozumieć: spójrzcie na sztyblety EMI czy na wiązane trzewiki z lakierowany noskami dla najmłodszych! Przeglądamy się w nich jak w lustrze, chwilę odpoczywamy i… lecimy dalej. Bo kolory, kolorami, ale przede wszystkim ma być wygodnie. A to niezmienna cecha butów Mrugała, niezależnie od sezonu.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Nowa kolekcja jest dostępna od 13 sierpnia w sklepie online!

zdjęcia: Krzysztof Cichuta

opracowała: Kasia Karaim

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.