Kolorowa Papeteria

Dzień Dziecka z Janod

Dzień Dziecka tuż tuż a my spieszymy do Was z kolejną prezentową inspiracją #janodnadziendziecka. Razem z Malwiną i jej córeczką Nadią, przedstawiamy Wam kreatywny zestaw dla małych artystów Kolorowa Papeteria.

Kolorowa Papeteria to idealna propozycja dla małych artystów. Kreatywny zestaw będzie trafionym prezentem dla każdej małej dziewczynki, która kocha pisać i wysyłać listy. Piękne naklejki, diamenty i kolorowe kartki pomogą stworzyć niepowtarzalne laurki, a mała artystka będzie dumna ze swojego własnoręcznie wykonanego dzieła.

Nadia uwielbia kreatywne zestawy. Mamy już kilka ulubionych marki Janod jednak kolorowa papeteria spodobała jej się najbardziej! Zestaw zawiera 6 kolorach otwieranych kart, kolorowe koperty, mnóstwo naklejek i maleńkich diamencików. Jest też taśma samoprzylepna oraz różowy stempelek. – opowiada nam mama Nadii.

Zestaw Kolorowa Papeteria to 6 różnych kart z ilustracjami, 6 kolorowych kopert, 31 naklejek, 120 kolorowych naklejek diamencików, 1 rolka kolorowej taśmy samoprzylepnej oraz 1 stempelek, a wszystko to zapakowane piękną metalową walizeczkę z rączką. Taka walizeczka sprawdzi się również jako pojemnik na skarby dziecka, a takich w każdym domu nie brakuje.

Wszystko jak zawsze pięknie zapakowane w dziewczęcą metalową walizeczkę. To propozycja prezentu z pewnością dla tych małych dziewczynek które uwielbiają prace plastyczne. Lubią wyklejać i pisać listy. Nadia od razu zabrała się do pracy i stworzyła kilka kartek i laurek w tym jedną wybraną z okazji zbliżającego się Dnia Taty. – dodaje Malwina

Linia kreatywnych produktów Zestawy Artystyczne marki Janod wspaniale kształtuje koordynację oko-ręka, poprawia sprawność manualną, pobudza kreatywność oraz wpływa na umiejętność budowania koncentracji u dziecka. Idealne na Dzień Dziecka dla wszystkich małych artystów lubiących malować, naklejać i tworzyć.

Zestaw Kolorowa Papeteria przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia i kupicie go tutaj.

Tutaj znajdziecie duży wybór zestawów artystycznych Janod.

Zdjęcia: Malwina Obrzut 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.