Kółko i Krzyżyk wiosna / lato 2016

Lekcja nurkowania

Patrząc na deszcz za oknem zastanawiamy się, czy to jeszcze zima czy jedynie jej marna podróbka. Coraz częściej wertujemy wakacyjne zdjęcia w czeluściach telefonów, zerkamy chyłkiem na stojące na półkach zakurzone przewodniki i patrzymy z nadzieją w niebo. Słońce to już coś, ale my chcemy więcej! Piasku pod stopami i we włosach, zapachu morskiej fali i pokruszonych muszelek, które znienacka znajdujemy w kieszeniach spodni.

Na razie musimy wykazać się cierpliwością i odliczać czas do lata. Z pomocą przychodzi Kółko i Krzyżyk. Ich wiosenno-letni lookbook to zaproszenie do lekcji nurkowania. Czas na spotkanie z podwodną fauną i florą. Ekwipunek gotowy, dajemy nura na głębiny!

gotoweDSC_3164

gotoweDSC_3116

[gallery type="rectangular" size="medium" ids="48592,48600"] gotoweDSC_3215 I jak wrażenia z podwodnej eskapady? Nas zachwyciły pierwsze damy głębin, zwiewne parzydełkowce, czyli meduzy. Na t-shirtach prezentują się dostojnie, jak zwykle w swoim podwodnym tańcu. Urodą nie ustępują im koralowce, oczywiście pod ochroną. Uważajcie na piękne ale i niebezpieczne szkarłupnie: jeżowce i rozgwiazdy stanowczo lepiej oglądać na sukience niż natknąć się na nie osobiście. Kółko i Krzyżyk na lato serwuje nam sukienkę z tiulem, która przypadnie do gustu każdej fance Mermaid! Błękity, turkusy… nasze wspomnienie wakacji w ciepłych wodach Grecji czy Chorwacji. Tak, takich kolorów nam teraz trzeba w te szarobure jesienno-zimowe wieczory.

gotoweDSC_3105

gotoweDSC_3204

[gallery type="rectangular" size="medium" ids="48598,48591"] [gallery type="rectangular" size="full" ids="48821,48822"] gotoweDSC_3091 gotoweDSC_3199 gotoweDSC_3221 W tej morskiej, podwodnej kolekcji nie zabraknie oczywiście znaku rozpoznawczego, czyli printu kółko i krzyżyk. Monochromatyczne legginsy czy sukienki to coś dla tych, którzy od podwodnego królestwa wolą bezpieczny suchy ląd. Nawet z czarno-białymi nadrukami to lato zapowiada się kolorowo!

gotoweDSC_3242

razem

gotoweDSC_3368

Prawdziwie letnią sesją przygotowała Paulina Kania i Anastazja Borowska.

Kolekcja jest już dostępna w sklepie online.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.