kolekcje

Zdrowa stopa? Takie buty!

Dziecięca kolekcja butów CCC Lasocki

Zdrowa stopa? Takie buty!
Ania Onopiuk

Dziecięce stopy są niepokorne – chcą biegać, skakać, testować i doświadczać. Zanieść swoich małych właścicieli na koniec świata i do skarbów tuż pod domem. A ich sprzymierzeńcami są dobrze zaprojektowane buty.

Wiosnę celebrujemy lekko i kolorowo, ale solidnie – dokładnie tak, jak zaprojektowano buty dla dzieci z nowej kolekcji CCC Lasocki. Wychylamy też głowy do lata, bo oto wśród traw i kwiatów wdzięczą się długo wyczekiwane sandały. Skórzane modele punktują u nas wygodą, jakością wykonania i bezpieczeństwem użytkowania. Nic dziwnego, że specjaliści przyznali im certyfikat Zdrowa Stopa. Kiedy dzieci eksplorują planetę Ziemia, my, dorośli możemy być spokojni, że stopy domorosłych odkrywców są bezpieczne i właściwie się rozwijają.

Modele z kolekcji opatrzonej certyfikatem Zdrowa Stopa poznacie po solidnym wykonaniu – prawidłowym pod kątem konstrukcyjnym i technologicznym, oraz z wykorzystaniem odpowiednich dla małej stopy materiałów, jak wytrzymała, a przy tym plastyczna i pracująca skóra. Sandały i półbuty z kolekcji CCC Lasocki mają wyższą konstrukcję, która stabilizuje dziecięcą kostkę, a rzepy trzymają stopę we właściwej pozycji. Do tego chroniące przed niekorzystnym wpływem twardego podłoża elastyczne podeszwy – dla większej wygody, zarówno maluchów stawiających pierwsze kroki, jak i bardziej wprawionych odkrywców świata.

Te buty dbają o… klimat! Po pierwsze ich produkcja jest przyjazna dla środowiska. Po drugie – uszyto je z materiałów zapewniających odpowiedni mikroklimat wewnątrz buta, co zapewnia komfort małym stopom. Ich forma dba też o swobodne ułożenie palców i dopasowanie danej pary do kształtu stópki. Te wszystkie czynniki brali pod uwagę specjaliści, przyznający certyfikat Zdrowa Stopa, czyli ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca, z ramienia Instytutu Przemysłu Skórzanego w Łodzi. Co potwierdza ten cenny znak? To, że obuwie wspiera prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka. No to w drogę!

Zabezpieczeni na kapryśną wiosnę? Gotowi na lato? W nowej kolekcji CCC Lasocki możecie wybierać spośród wielu modeli bucików – o dziecięce stopy zadbają też superwygodne adidasy z nowej kolekcji Sprandi. W palecie kolorów mile rozgościł się róż w kilku odcieniach, obok niego nieco szarości, trochę czerni i granatu. Stylowe sneakersy mają zaskakujące wykończenia – spójrzcie na te różowe ze światełkami w podeszwach (jak z naszego dzieciństwa!). Sportowe buty Sprandi polecają się do szkolnych stylówek i na wakacje za miastem. Gotowi na przygody? No to biegniemy – ile sił w stopach!

buty-dla-dzieci3
Dodaj komentarz