Komfort i kolor, bezpieczeństwo i pyszna zabawa – te duety najlepiej opisują KIDSPACE, polski sklep z akcesoriami dla dzieci.

Tutejszym flagowym dobrem są śpiworki – idealne na popołudniową drzemkę w domu, leżakowanie w przedszkolu i pierwsze nocowanki. Niepozorny element do spania przybiera formy kolorowych zwierzaków, które dzieci uwielbiają. Każdy śpiworek ma silikonowe, antyalergiczne i bardzo ciepłe wypełnienie, a do tego można wybrać rozmiar odpowiedni do wieku dziecka. W serii są: panda, miś, lew, foka, lisek, mysz, kot albo szary zając.

Kompletujecie wyprawkę? W KIDSPACE znajdziecie akcesoria do snu: opaski na oczy, bambusowe kocyki, płaskie poduszki dla niemowląt i pościele, oraz te do zabawy, jak maty i wielkie pufy w różnych kolorach. Te ostatnie, okrągłe siedziska można dowolnie ugniatać, uklepywać, wylegiwać się na nich i czytać ukochane książki. Z powodzeniem zastąpią fotel.

Miękkie pufy, śpiworki i maskotki o zwierzęcych kształtach mogą spokojnie zbudować domowe zoo, a wzory na pościelach nawiązują do podróży – tych egzotycznych i tych podniebnych, których symbolem jest widniejący w logo sklepu balon. KIDSPACE zaprasza do przyjemnego świata, w którym wszystko jest możliwe, a dzieci są najważniejsze!

kidspace na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas