Komfort i kolor, bezpieczeństwo i pyszna zabawa – te duety najlepiej opisują KIDSPACE, polski sklep z akcesoriami dla dzieci.

Tutejszym flagowym dobrem są śpiworki – idealne na popołudniową drzemkę w domu, leżakowanie w przedszkolu i pierwsze nocowanki. Niepozorny element do spania przybiera formy kolorowych zwierzaków, które dzieci uwielbiają. Każdy śpiworek ma silikonowe, antyalergiczne i bardzo ciepłe wypełnienie, a do tego można wybrać rozmiar odpowiedni do wieku dziecka. W serii są: panda, miś, lew, foka, lisek, mysz, kot albo szary zając.

Kompletujecie wyprawkę? W KIDSPACE znajdziecie akcesoria do snu: opaski na oczy, bambusowe kocyki, płaskie poduszki dla niemowląt i pościele, oraz te do zabawy, jak maty i wielkie pufy w różnych kolorach. Te ostatnie, okrągłe siedziska można dowolnie ugniatać, uklepywać, wylegiwać się na nich i czytać ukochane książki. Z powodzeniem zastąpią fotel.

Miękkie pufy, śpiworki i maskotki o zwierzęcych kształtach mogą spokojnie zbudować domowe zoo, a wzory na pościelach nawiązują do podróży – tych egzotycznych i tych podniebnych, których symbolem jest widniejący w logo sklepu balon. KIDSPACE zaprasza do przyjemnego świata, w którym wszystko jest możliwe, a dzieci są najważniejsze!

kidspace na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot