SS 2021

KIDS ON THE MOON: WE ARE ALL…

O wiosenno-letniej kolekcji

KIDS ON THE MOON: WE ARE ALL…
Marta Pruska

Nowa kolekcja, nowa strona. Surfując na fali nowości, wiosennego zefiru i letniej bryzy, zagłębiajcie się wraz z marką Kids on the Moon w odmętach fantazji. Puchata jak wata cukrowa i tak wygodna, że można się w niej umościć, jak w gnieździe.

Wiosna i letnia słoneczna świta wychodzą sobie pięknie naprzeciw w nowej kolekcji marki Kids on the Moon. Jasno tu od pszenicznych kłosów i piaszczystych dróg, które wzbijają się ku niebu, wygłaskane tupotem stóp i kołami rowerów. Tak gromadnie, że aż plemiennie hasa się po łąkach w pasiastych sukienkach i kraciastych kulotach, w sukienkach wymalowanych łąką.

Gdzieniegdzie zwierzęce ciapki, falbany, kokardy i bufki motywują ciało do dziewczęcych pląsów i przeciągnięć witających wschodzące i żegnających zachodzące za horyzontem słońce. Źdźbła traw kąsają łydki, a słońce nakrapia policzki i nosy piegami. Te wiosenno-letnie ordery splatają się z lekkością kombinezonów wiązanych na kokardki i koszulowych sukienek zapinanych na guziki. Te wszystkie wiosenno-modowe spektakle dzieją się na połaciach z wiskozy i muślinu, miękkich i powłóczystych, niesionych wiatrem, który wyłącznie sprzyja.

Nowej kolekcji Kids on the Moon towarzyszy odświeżona i bogatsza o kilka dodatkowych zakładek i funkcjonalności strona internetowa. W Świecie KOTM znajdziecie odnośniki do zagranicznych edytoriali, opublikowanych m.in. w magazynach Milk czy Petit Style, oraz do dotychczasowych lookbooków. Zwróćcie też uwagę na zakładkę Zrównoważona moda, w której marka wykłada swoją ideę ekologicznego podejścia do produkcji ubrań i ich obiegu w świecie.

Nowa kolekcja Kids on te Moon zatytułowana „We are all…” jest już w sprzedaży. 

Strona internetowa / Facebook / Instagram

Dodaj komentarz