Każdy trafił choć raz do zaczarowanego miejsca. Jeśli trudno wam sobie przypomnieć takie doświadczenie, zapraszam do magicznego domku z trzema superdziewczynami. Zaraz się odnajdziecie.

Poznajcie Nathalie, Inkę i Lou, koleżanki ze szkoły, które nie raz wylądowały wspólnie na Księżycu i niewiele wiedzą o nudzie. Mapa miejsc wyjątkowych zaprowadziła je tym razem do małego domku dziadków Lou. Pełnego skarbów, starej biżuterii, drobiazgów z historią i nietuzinkowych mebli, które robi dziadek. Domu z wielkim psem, który nad kontrolę przekłada zabawę. Czujecie zapach lata i naleśników? Nosy was nie mylą, dziadek usmażył ich chyba sto.

 

 

KOTM: sukienka, kombinezon, koszula. Trampki Novesta: beżowe, w kropki.

Wróciły już do was wspomnienia waszych magicznych miejsc i spotkań? Zanim oddacie się przyjemnym lotom wprost w najmilsze wspomnienia, zerknijcie, jak dobry czas miały dziewczyny i jak fajnie wyglądały. Letni luz, wygoda i zabawa modą to część ich spotkania – dziewczyńskiego i pełnego wrażeń. Paski i kropki, subtelne kolory i mocniejsze akcenty, wszystko tak, jak lubią. Letnia kolekcja Kids on the Moon trafiła w ich upodobania. Wygodne trampki Novesta również.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Trampki z czarną gumą.

Ciut rozważne, bywa, że romantyczne. Z pewnością odważne, by okrywać świat i pełne pomysłów, jak to zrobić. Ubranie bywa już dla nich tematem, ma podkreślać ich indywidualność i przede wszystkim ma nie przeszkadzać. Wiązany na plecach kombinezon z krepowanej bawełny od Kids on the Moon sprawdził się w chwili relaksu i w trakcie intensywnej wspinaczki po jabłonce. Lekkie sukienki podkreślają girl power, a koszula z szortami to zestaw Inki, pozwalający postawić mocny akcent na jej własny styl.

spódnica KOTM

Fajnie jest nic nie robić, by po chwili robić mnóstwo tego, co przyjemne. Szkatułka pełna skarbów babci jakby bez dna. Małe błyskotki z dawnych lat pozwalają na chwilę dziewczynom z XXI wieku poczuć coś z bardzo daleka. Bogato zdobione spinki i broszki babci zestawione z printem happy hearts od KOTM to spotkanie dwóch różnych światów, które chcą się lubić. Co powie babcia na zestawienie eleganckich świecidełek z bawełnianymi spodniami o sportowym charakterze? Powie, że wnuczka wie, co dobre!

KOTM: tank top, spodnie

Wcale nie próbowałam was oszukać, mówiąc, że dziadek zrobił dziewczynom naleśnikową ucztę. Dodatki do wyboru, lato daje tyle dobrego, że nic, tylko siedzieć i degustować. Koszula, spodnie i trampki to zestaw Nathalie, która z podwieczorku umiała zrobić moment wyjątkowy. Tylko, jak odmówić temu wielkiemu, pięknemu psisku zabawy? Nie da się!

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Może dobry dzień Nathalie, Lou i Inki będzie dla was inspiracją na powroty do miejsc wyjątkowych? Może ktoś na taki powrót czeka, a wasze dzieci odkryją nową magię? Ubierzcie się wygodnie i korzystajcie z letnich przygód. Możecie oderwać się od ziemi.

Kolekcji Kids on the Moon szukajcie tu

Trampki Novesta znajdziecie tu.

*

Zdjęcia: Ania Onopiuk / www.aniaonopiuk.com / instagram.com/ohsnap.pl

Stylizacja: Ada Juszczak / instagram.com/adajuszczak77

Modelki: Nathalie, Lou, Inka

Miejsce: www.lichtcentrumamsterdam.nl

Specjalne podziękowania dla Zoe i jej Rodziców za cudowną gościnę. 

Opracowanie: Paulina Filipowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.