kolekcje moda polska dla dzieci

Kids On The Moon / PLAYGROUND

Chodź na dwór

Kids On The Moon / PLAYGROUND
Monika Lenarczyk

Dziś premiera kolekcji SS 2019 marki Kids on the Moon, która pokazuje dziecięcy świat jako bezkresny plac nieprzemijającej zabawy.

Zawsze z ciekawością wypatrujemy nowych projektów Magdy Rams, przyzwyczajone do mody tworzonej  z pokorą i polotem oraz realizacji najwyższych lotów. Tym razem zdjęciom kampanijnym przygotowanym przez Monikę Lenarczyk towarzyszy film zrealizowany na taśmie Super 16 mm w reżyserii Grajpera. Wystarczy, że zajrzysz ukradkiem do środka, a już wsiąkasz po uszy w pejzażach dzikich zakątków, odludnych plaż i wakacyjnych przyjaźni. To wszystko sprawia, że łakniesz najnowszych efektów pracy teamu KOTM ze zdwojoną mocą.

 

Pokusa, by zapomnieć o wyściubianiu nosa za drzwi i zawierzeniu letniej fantazji jest tak duża, że poddaję się w zasadzie bez walki. Włosy skręcone w fale od słonej wody i wysuszone ziejącym zza wydm wiatrem, zmarszczony i już ździebko opalony nos, pasiaste kuloty i koszulki caluśkie w piasku – potrafisz wymarzyć sobie lato bez tych wszystkich jego dobrodziejstw? Aby je wszystkie odczuć na własnej, stęsknionej za słońcem skórze, trzeba wpuścić do garderoby powietrze. Przegonić swetry i kurtki, a zaprosić czarujące lekkością lniane spódnice, muślinowe sukienki z efektem ombre, bawełniane szorty i tank topy oraz bluzy z miękkiej froty, zasobne w nadruki i hafty. Wreszcie nadszedł ich czas.

Idąc za przykładem Bolusia, czyli najśmieszniejszej świnki w szwedzkiej literaturze, wykop sobie piękny dołek, zbuduj wokół niego bazę, a na patyku zawieś flagę z ulubionej, najprzewiewniejszej koszulki, która sama w sobie jest już kwintesencją lata. I już wiadomo, kto rządzi tym kawałkiem plaży. Albo podwórka, albo placu zabaw. Twórz swój własny „playground”, ale zachowuj się koleżeńsko i zapraszaj do niego ziomków rozmaitych. Najlepiej takich, z  którymi pościgasz się spontanicznie wzdłuż plaży, potańczysz sambę po kostki w wodzie albo pobujasz do rytmu morskich fal. Tylko wtedy zabawa ma szansę trwać do zachodu słońca.

A po zmroku, kiedy piasek przyjemnie drapie w stopy, a powietrze od morza ciągnie ze sobą przyjemne, nastrajające do snu rozleniwienie, miło jest wdziać na grzbiet longsleeve w marynarskie paski, bluzę z sercem albo spodnie z tęczowym nadrukiem. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać premiery wiosenno-letniej kolekcji Kids on the Moon, dokładnie tak samo jak nie mogę się doczekać lata w pełni. Ta pierwsza nastąpi już dziś i skutecznie osładza oczekiwanie na to drugie.

*

Strona internetowa / FacebookInstagram

ZDJĘCIA KAMPANIJNE

Fotografka: Monika Lenarczyk
Modele: Zoja, Lola, Bianka, Tymon, Mikołaj

FILM

Reżyser: Krzysztof Grajper
Operator: Mateusz Dziekoński
Muzyka: Piotr Krygier Duit
Producent – Bartosz Jodłowski

Postprodukcja: Studio Miło
Udźwiękowienie: Studio Głośno
Czyta: Tola
Aktorzy: Zoja, Lola, Bianka, Tymon, Mikołaj