kolekcje moda polska dla dzieci

KIDS ON THE MOON: BE THE NATURE

O nowej kolekcji AW 2019/2020

KIDS ON THE MOON: BE THE NATURE
Ania Onopiuk

Nowa kolekcja Kids on the Moon jest po jesiennemu barwna i otulająca. I skutecznie namawia do tego, by w najbliższym sezonie odkryć i ukochać zwierza, ukrytego głęboko w każdym z nas.

Pewnie czasem czujesz, że coś w tobie ryczy, piszczy, pohukuje albo skowyczy. Coś każe iść w zieleń, a jak już w tej zieleni się zagłębisz, trzyma cię mocno i nie chce wypuścić. Wiesz co? Mam pomysł – wdziej lisią bluzę albo tę z maseczką żbika i ruszaj w las. W ubraniach zaprojektowanych przez Magdę Rams na jesienną i zimową porę można śmiało podglądać raniuszki przesiadujące na modrzewiach i wiewiórki ukrywające zapasy, nie będąc zauważonym. W lesie zadziałają jak najskuteczniejszy kamuflaż, za to w mieście nie pozwolą ci zniknąć w tłumie.

Baskinki i falbany, zwierzęce uszy przy kapturach, subtelne szerokie kraty i nadruki inspirowane przyrodą to znaki szczególne jesienno-zimowej kolekcji Kids on the Moon. Bluzy, sukienki, płaszcze ze sztucznego futerka (zwróćcie uwagę na ten musztardowy egzemplarz), zebrane w talii kuloty i rozłożyste spódnice stworzą kompletną i uniwersalną garderobę na nadchodzące chłody. A pośród tkanin znajdziecie mięsiste sztruksy i ciepłe bawełniane flanele, łase na przytulanie welury, zwiewne tiule, przewiewne lny i grzejące wełny. Tak więc jest różnorodnie i ciepłolubnie. Be The Nature to kolejny dowód na to, że marka Kids on the Moon ma się świetnie i z sezonu na sezon coraz wyżej podnosi poprzeczkę konkurencji.

Premiera kolekcji miała miejsce 22 sierpnia.

*

KIDS ON THE MOON

Strona internetowa / Facebook / Instagram / Pinterest