Jesienna Ubieranka Leonii

kolory nieba, ziemi i lasu

Jesienią odstawiamy laptopy na bok, chowamy tablety pod kanapę, a w weekendy (i nie tylko) robimy sobie komórkowy detox. Wkładamy za to czapki na głowy, otulamy się chustą lub szalem i pędzimy przed siebie! Chwytamy ostatnie promienie słońca, na domowej werandzie, w pobliskim parku, czy jak Leonia, wśród pobliskich wzgórz i leśnych ścieżek. Zapraszamy Was na jesienny spacer w modnym wydaniu!

Leonia i jej mama Magda, kochają przyrodę, a że wokół siebie mają jej pod dostatkiem, korzystają o każdej porze roku, także teraz. Wszak jesienna aura, bywa równie magiczna co zachody słońca latem, o czym się za chwilę przekonacie. Gotowi?

***

Kwiaty we włosach…

A może to wianek? Na złotej polanie wśród ściętych zbóż wszystko jest możliwe! Tak samo w modzie, gdzie letnie dodatki swobodnie łączymy z już jesiennymi fasonami. Pewnego popołudnia Leonia włożyła kwiecistą koronę, zarzuciła na delikatną tunikę folkowy kołnierzyk Ju. w malowniczą łączkę, a do kompletu dodała wygodne jeansy kuloty. Ich luźny fason świetnie sprawdza się podczas pieszych wycieczek, nie krępuje ruchów, a materiał jest na tyle gruby, że w każdym momencie można przysiąść i zrobić sobie przerwę. Otoczenie wokół wycisza i inspiruje – Leonię do poznania bliżej napotkanych roślin, Magdę do zabawy światłem w tej pięknej scenerii.

Spodnie Kids On The Moon //  Tunika Rylee & Cru // Kołnierzyk Ju. // Futerko Pinata Pum

W kolorach zmierzchu…

… i nie tylko! Jesień zachwyca nas swoimi barwami i zewsząd pobudza nasze zmysły. Lubimy jej ciepłe dzienne odcienie, ale gdy zapada zmrok też jest co podziwiać. Leonia w szaro-granatowej tunice i luźnych spodniach od Nobonu wygląda jak dostojna Pani Noc, której niespieszno do drzemki, by za chwilę usnąć niczym zmęczona po całym dniu harców sarenka. Nam udowadnia, że delikatne i naturalne materiały z powodzeniem sprawdzą się w jesiennych zestawach. Wystarczy je odpowiednio połączyć z ciepłymi dodatkami, jak szalik czy zabawna czapa. A jeśli ich zapomnicie, otulcie się roślinnym wiankiem. Nam od razu zrobiło się cieplej na duszy!

screenshot_2016-10-03-18-23-582

 

screenshot_2016-10-04-12-48-532

Tunika Nobonu // Spodnie Nobonu

Wełnianym szlakiem…

… przemierzamy kolejne rejony, a Leonia opowiada nam o szyszkach, oryginalnych kamykach i innych skarbach, które przynosi do domu z każdego spaceru. Rozległe wzgórza i lasy to prawdziwa uczta dla oka, na taką wyprawę w nieznane, warto otulić się wełnianym ciepłem, np. w postaci białej kamizelki. Leonia dobrała do niej wygodną bluzkę i długą romantyczną spódnicę, która cudownie faluje i rytmicznie podąża za ciekawą świata właścicielką. Innym razem wybrała wygodną spódnicę z miękkiego jeansu KOTM, która aż prosi się o połączenie z równie przyjemną włóczką. Gdy zrobi się nieco chłodniej, podciągnie do góry grube wełniane skarpety, od niechcenia zarzuci dzierganą czapę i szal. Nic na siłę.

Koszulka Bobo Choses // Kamizelka Efvva

Spódniczka Kids On The Moon // Sweterek Bobo Choses // Szalik Bobo Choses // Koszulka Rylee & Cru

Jesienne warstwy…

… budujemy od małego! Stylizacje na przysłowiową cebulkę świetnie sprawdzają się gdy za oknem pogoda w kratkę. W takich zestawach niezastąpiona jest kamizelka, która ciepło otula tam gdzie trzeba i daje nieco oddechu podczas dziarskiego marszu przed siebie. Leonia łączy ją ze zwiewną spódnicą w cieplejsze dni, a także z luźnymi ogrodniczkami i wełnianą czapą, gdy jest nieco chłodniej. Jednego dnia jest dziewczęcym krasnalem, który zapuszcza się w coraz dalsze zakamarki lasu, by za chwilę wcielić się w rolę odważnego drwala, który żadnej przygody się nie boi. W jednej i drugiej roli Leonia jest urocza. A kamizelka ultra uniwersalna.

Jesienny spacer z Leonią dobiega końca, ale tak naprawdę to dopiero początek sezonu. Patrząc na zróżnicowane propozycje naszych rodzimych marek, będzie pięknie!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.