Jesienna Ubieranka Leonii

kolory nieba, ziemi i lasu

Jesienna Ubieranka Leonii

Jesienią odstawiamy laptopy na bok, chowamy tablety pod kanapę, a w weekendy (i nie tylko) robimy sobie komórkowy detox. Wkładamy za to czapki na głowy, otulamy się chustą lub szalem i pędzimy przed siebie! Chwytamy ostatnie promienie słońca, na domowej werandzie, w pobliskim parku, czy jak Leonia, wśród pobliskich wzgórz i leśnych ścieżek. Zapraszamy Was na jesienny spacer w modnym wydaniu!

Leonia i jej mama Magda, kochają przyrodę, a że wokół siebie mają jej pod dostatkiem, korzystają o każdej porze roku, także teraz. Wszak jesienna aura, bywa równie magiczna co zachody słońca latem, o czym się za chwilę przekonacie. Gotowi?

***

Kwiaty we włosach…

A może to wianek? Na złotej polanie wśród ściętych zbóż wszystko jest możliwe! Tak samo w modzie, gdzie letnie dodatki swobodnie łączymy z już jesiennymi fasonami. Pewnego popołudnia Leonia włożyła kwiecistą koronę, zarzuciła na delikatną tunikę folkowy kołnierzyk Ju. w malowniczą łączkę, a do kompletu dodała wygodne jeansy kuloty. Ich luźny fason świetnie sprawdza się podczas pieszych wycieczek, nie krępuje ruchów, a materiał jest na tyle gruby, że w każdym momencie można przysiąść i zrobić sobie przerwę. Otoczenie wokół wycisza i inspiruje – Leonię do poznania bliżej napotkanych roślin, Magdę do zabawy światłem w tej pięknej scenerii.

Spodnie Kids On The Moon //  Tunika Rylee & Cru // Kołnierzyk Ju. // Futerko Pinata Pum

W kolorach zmierzchu…

… i nie tylko! Jesień zachwyca nas swoimi barwami i zewsząd pobudza nasze zmysły. Lubimy jej ciepłe dzienne odcienie, ale gdy zapada zmrok też jest co podziwiać. Leonia w szaro-granatowej tunice i luźnych spodniach od Nobonu wygląda jak dostojna Pani Noc, której niespieszno do drzemki, by za chwilę usnąć niczym zmęczona po całym dniu harców sarenka. Nam udowadnia, że delikatne i naturalne materiały z powodzeniem sprawdzą się w jesiennych zestawach. Wystarczy je odpowiednio połączyć z ciepłymi dodatkami, jak szalik czy zabawna czapa. A jeśli ich zapomnicie, otulcie się roślinnym wiankiem. Nam od razu zrobiło się cieplej na duszy!

screenshot_2016-10-03-18-23-582

 

screenshot_2016-10-04-12-48-532

Tunika Nobonu // Spodnie Nobonu

Wełnianym szlakiem…

… przemierzamy kolejne rejony, a Leonia opowiada nam o szyszkach, oryginalnych kamykach i innych skarbach, które przynosi do domu z każdego spaceru. Rozległe wzgórza i lasy to prawdziwa uczta dla oka, na taką wyprawę w nieznane, warto otulić się wełnianym ciepłem, np. w postaci białej kamizelki. Leonia dobrała do niej wygodną bluzkę i długą romantyczną spódnicę, która cudownie faluje i rytmicznie podąża za ciekawą świata właścicielką. Innym razem wybrała wygodną spódnicę z miękkiego jeansu KOTM, która aż prosi się o połączenie z równie przyjemną włóczką. Gdy zrobi się nieco chłodniej, podciągnie do góry grube wełniane skarpety, od niechcenia zarzuci dzierganą czapę i szal. Nic na siłę.

Koszulka Bobo Choses // Kamizelka Efvva

Spódniczka Kids On The Moon // Sweterek Bobo Choses // Szalik Bobo Choses // Koszulka Rylee & Cru

Jesienne warstwy…

… budujemy od małego! Stylizacje na przysłowiową cebulkę świetnie sprawdzają się gdy za oknem pogoda w kratkę. W takich zestawach niezastąpiona jest kamizelka, która ciepło otula tam gdzie trzeba i daje nieco oddechu podczas dziarskiego marszu przed siebie. Leonia łączy ją ze zwiewną spódnicą w cieplejsze dni, a także z luźnymi ogrodniczkami i wełnianą czapą, gdy jest nieco chłodniej. Jednego dnia jest dziewczęcym krasnalem, który zapuszcza się w coraz dalsze zakamarki lasu, by za chwilę wcielić się w rolę odważnego drwala, który żadnej przygody się nie boi. W jednej i drugiej roli Leonia jest urocza. A kamizelka ultra uniwersalna.

Jesienny spacer z Leonią dobiega końca, ale tak naprawdę to dopiero początek sezonu. Patrząc na zróżnicowane propozycje naszych rodzimych marek, będzie pięknie!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz