AW 2020

Jesień z Mille Baby

Kolekcja AW 2020 dla mamy i dziecka

Jesień z Mille Baby
Martyna Galla

Ogień tańczy w kominku, za oknem mazurska słota, kawa z kardamonem kusi, by zakotwiczyć się w fotelu z książką. Ktoś dzierga, splot za splotem, ciepłe rękawiczki, które ogrzeją małe dłonie. Tak powstaje nowa kolekcja Mille Baby AW 2020.

Miękkie swetry, kominy czy golfiki osłodzą nam jesień, otulą i pocieszą, gdy trzeci dzień z rzędu do okna dobija się nieproszona wichura. Wtulimy się w merino, założymy czapki i myśli zwrócimy ku tematom znacznie milszym niż jesienna słota. A gdy nagle słońce sobie o nas przypomni i zaprosi na spacer pełen złota i burgundu, niewykluczone, że pod nosem westchniemy: ach, ta jesień nie jest taka zła. A z nową kolekcją Mille Baby na pewno jest piękniejsza.

Jesień lubimy wybiórczo. Za kasztanowe łupy, za wiewiórki gonione między dywanem liści w parku, za trofea grzybowe w koszu i kolory. Za to, że jesienią przytulanie się jest jeszcze fajniejsze, bo co tu robić innego w te długie wieczory? Wylegujemy się w miękkim kocu, nurkujemy pod kardigan mamy, wpychamy zmarznięte ręce do kieszeni jej płaszcza.

Zakładamy ciepłe czapki merino i lecimy! Ktoś przez kałuże chyżo kica, rozwiane uszy na wietrze – szarak to czy dwulatek? W kominie Zając żadna pogoda go nie wystraszy, zwłaszcza gdy można sprintem uciekać mamie między ławkami. Gdy palce zmarzną od majstrowania przy czapkach żołędzi i szperania w zaspach liści, z radością przypominamy sobie, że w spacerze towarzyszą nam rękawiczki mitenki z grubej, sprężystej wełny. Czego nam jeszcze potrzeba do szczęścia… Może gorącej czekolady? Nasz alfabet na jesień: tulimy, otulamy, przytulamy. Pasuje!

Nowości z kolekcji AW 2020 znajdziecie tu.

MILLE BABY

strona www / Facebook / Instagram

 

Materiał powstał we współpracy z marką Mille Baby.

Dodaj komentarz