polska moda dla dzieci współpraca reklamowa

Jesień leśnych skrzatów w kolekcji Reserved Kids

Co w modzie piszczy?

Jesień leśnych skrzatów w kolekcji Reserved Kids
Ola Walków, Michał Sierakowski

Z tworzeniem kolekcji na jesienny sezon jest jak z rysowaniem mapy skarbów. Ma spełniać marzenia (w tym wypadku o cieple) i pasować do każdej okazji. Dokładnie tak jak u Reserved Kids.

Hołd dla wygody i funkcjonalności jesiennej garderoby, stworzony przez Reserved Kids, mógłby brzmieć następująco: puchate, melanżowe swetry łącz z arcymiękkim sztruksem i głaszczącą ciało bawełną. Nie zapominaj o dżinsie i zwierzęcych nadrukach. Gromko przywołaj róż i lawendę! I dodaj do tego miksu trochę liściastej rudości i złamanej bieli mleka owsianego.

Jesienna kolekcja marki Reserved, zaprojektowana dla wracających do przedszkoli i szkół dzieci, może posłużyć jako ściągawka z trendów. Spisze się także jako lista jesiennych zakupów z cyklu back to school & preschool. Śmiało, tutaj można ściągać bez konsekwencji!

Jesienna kolekcja Reserved Kids stworzona jest z myślą o witających się z przedszkolem i szkołą skrzatach. Wszak ubraniowa wyprawka powinna mieć jak najbardziej wielofunkcyjny charakter i wszechstronne zastosowanie. Nie będziemy owijać w bawełnę: musi się nadawać zarówno na leśną wycieczkę, plac zabaw, jak i na klasowe zajęcia. Bajecznie ciepła i po rycersku wytrzymała, bez wymówek! Sezon jesienno-zimowy w naszej szerokości geograficznej – jak wiadomo – nikogo nie rozpieszcza.

Niezależnie od pogody, wzory i grafiki zawsze są mile wdziane. Motywy zwierzęce przyjmujemy z owacjami na stojąco, jak na premierze w Wenecji. Czujne sarny, mądrookie sowy, prędkie jak wyścigówka wiewiórki – trudno wyobrazić sobie bez nich przedszkolną wyprawkę. Poza tą oczywistą, rozweselającą, mają one jeszcze jedną supermoc. Potrafią bowiem jak nikt zachęcać do outdoorowych aktywności i spontanicznej afirmacji natury. Tak łatwo zapomnieć, że spacer po lesie jest najlepszym (i najtańszym!) sposobem na wyciszenie w czasach wielkich wstrząsów. Świetnie się składa, że moda także motywuje do odnawiania symbiotycznego związku dzieci z runem, podszciem i wysokimi drzewami.

Co się tyczy kolorów, koroną dzielą się w tym sezonie sepia, mleko owsiane, odcienie miodowe i miedziane. Zieleń, traktowana zwykle co najwyżej jako straż przyboczna, awansowała i znalazła się w kompanii reprezentacyjnej. Powodem są jej niepodważalne związki z naturą.

Ale spokojnie, gradienty i nasza ulubiona technika tie-dye pozostawiają kwestie barw otwartą i nieoczywistą. Nie trzeba kruszyć kopii, bo moda to dziedzina zmienna i ulotna, w której wciąż jest tyle do odkrycia!

*

RESERVED
Strona internetowa / Instagram / Facebook

Modele:
Nina & Julek, Jaśmina, Henio, Sawa, Fabian & Alan.

Zdjęcia:
Ola Walków / Van Dorsen Artist
Michał Sierakowski

Stylizacje:
Katarzyna Łaszcz

Charakteryzacja:
Ewelina Klećkowska / Bulletproof Warsaw

Animacje na planie:
Aleksandra Sambor

Produkcja:
Ładnebebe

Producentka:
Emilia Jasińska

Asystentka produkcji:
Weronika Bielińska

Asystent fotografki:
Damian Tomaszowski / Daylight

Lokacja:
Fundacja Dmuchawiec

Więcej tekstów o modzie dla dzieci znajdziecie TU.

Dodaj komentarz