mama w ciąży wyprawka

Jedna podróż się kończy, a druga zaczyna!

Kolekcja Reserved for Mum

Jedna podróż się kończy, a druga zaczyna!
materiały prasowe

Zajście w ciążę jest startem dla etapu, na którego mecie znajduje się poród. A po nim mamy wsiadają w rakietę, którą lecą w macierzyński kosmos. Nawet jeśli to ich kolejna ciąża, ta wyprawa będzie zupełnie nową odyseją!

Cztery mamy, cztery historie. Ania Zarzycka debiutuje w roli mamy – czeka na listopadową córeczkę. Z tą przygodą startuje też Marianka Gierszewska, która pod koniec sierpnia przywitała na świecie synka. Kolejne już loty w macierzyński kosmos zaczynają dwie mamy: Asia Bieniek, która w grudniu powita trzecią córkę, i Kasia Adamczyk-Tomiak z bloga Vanilla Island z późnosierpniowym (już trzecim) synkiem na rodzinnym pokładzie. Te cztery piękne kobiety zgromadziłyśmy tu dzięki kolekcji Reserved for Mum – superwygodnym ubraniom dla mam w ciąży, które sprawdzą się też po porodzie.

ANIA ZARZYCKA

Ania jest fotografką, która zaczyna przygodę z macierzyństwem. Pod koniec listopada razem z, debiutującym w roli taty, Maksem przywitają na świecie córeczkę.

Jak się czujesz w ciąży? Czuję się super, nadal pracuję i staram się być aktywna
Na kiedy masz termin porodu? Na końcówkę listopada
Na kogo czekasz? Na córeczkę
Co sprawia ci teraz największą przyjemność? Oglądanie ślicznych akcesoriów i ubranek
Twój ciążowy dyskomfort? Zdecydowanie spanie i wieczorny ból pleców

MARIANNA GIERSZEWSKA

Nowy człowiek na świecie! Pod koniec sierpnia aktorka, aktywistka samoakceptacji i stomiczka Marianka Gierszewska urodziła pierwsze dziecko – synka Ignacego Miłosza.

Jak się czułaś w ciąży? Szczerze? Fantastycznie. Ciąża była dla mnie czasem odkrywania kolejnych, nieznanych mi dotąd warstw siebie samej. Ze wzruszeniem patrzyłam na zmieniające się ciało, ale i potrzeby czy poziomy energii. Ciąża była dla mnie czymś bardzo naturalnym, pierwotnym. Wspominam ją z lekkością i radością serca.
Twój ciążowy dyskomfort? Faza, którą nazwałam „al dente”. Zaczęła się na kilka dni przed porodem. To ten moment, kiedy ruszać się trudno, schylić się nie da, głowa już chce, ale ciało dobiega jeszcze do mety. Al dente to moje określenie na tę chwilę na tuż przed katharsis. Ostatnie kroki przed wielkim finałem!
Kto i kiedy się urodził? 30.08.2021 r. przywitaliśmy na świecie Ignacego Miłosza Gierszewskiego.
Co sprawia ci teraz największą przyjemność? Oprócz przytulania, całowania i bujania Ignacego? Wąchanie jego główki i głaskanie cudownie pełnych policzków. A obok wszystkich przyjemności przy małym, są też te moje (poranna kawa, pisanie, prowadzenie warsztatów) i nasze – rodzinne (spacery, rozmowy, przytulenia). Bo w tym, co przyjemne, znajdzie się miejsca dla każdego!

JOANNA BIENIEK

Asia, znana na Instagramie jako @i.kropka to mieszkająca w niemieckiej Bawarii fotografka i mama dwóch dziewczynek. Na początku grudnia jej rodzina się powiększy o… trzecią córkę!

Jak się czujesz w ciąży? Po trudnych początkach ciąży teraz czuję się naprawdę świetnie, jestem aktywna i ciesze się rosnącym brzuszkiem.
Na kiedy masz termin porodu? Na początek grudnia i nie mogę w to uwierzyć, że dzieli nas już tak niewiele od spotkania z naszą córeczką!
Co sprawia ci teraz największą przyjemność? Spotkania z naszą Kruszyną podczas wizyt u lekarza i każdy jej ruch, kopniak i wygibas w brzuchu.
Twój ciążowy dyskomfort? Największym było mocne odczuwanie zapachów, które bardzo utrudniało codzienne funkcjonowanie – praktycznie do 7 miesiąca ciąży. Ale o tych trudach szybko się zapomina i z pewnością jeszcze raz zatęsknię za tym wyjątkowym stanem.

Kasia Adamczyk-Tomiak

Kasia – podróżniczka i fotografka znana z bloga Vanilla Island miesiąc temu urodziła Julka. Tym sposobem jej rodzinna drużyna powiększyła się o trzeciego synka.

Jak się czułaś w ciąży? Ta ciąża była dla mnie trudniejsza od poprzednich, ale też piękniejsza i dużo bardziej świadoma, bo przygotowywałam się do wymarzonego porodu domowego. Teraz czuję się niesamowicie. Przyjęcie na świat synka w atmosferze zaufania i szacunku, w otoczeniu serdecznych osób, wyzwoliło we mnie jakąś niesamowitą moc i mimo że teraz jestem mamą już trójki dzieci, wydaje mi się, że mam więcej sił, niż gdy witałam na świecie poprzednią dwójkę!
Kto i kiedy się urodził? 25 sierpnia urodził się nasz trzeci synek – Julek!
Co sprawiło Ci największą przyjemność w ciąży?
Nasza wakacyjna podróż do Szwecji! Bałam się trochę, czy dam radę podróżować kamperem z tak dużym już brzuszkiem, ale mimo niewielkich trudności, było przepięknie!
Twój ciążowy dyskomfort? Przeokropny głód! Zdarzało mi się wstawać o 3 czy 4 w nocy i robić kanapki, bo inaczej po prostu nie mogłam zasnąć.

RESERVED FOR MOM

W kolekcji dedykowanej mamom w ciąży marka Reserved stawia na niezobowiązujące ubrania, pozwalające nam zadbać zarówno o relaks w domowym zaciszu, jak i o codzienne aktywności poza nim. Sukienki mają kopertowe dekolty i gumkę w pasie, które sprzyjają komfortowi i nie krępują ruchów. Bawełniane bluzy z praktycznymi rozcięcia po bokach i dresowe spodnie są ukochanym homewear, a dzięki klasycznym krojom sprawdzą się na wyjścia z domu – nawet te większe!

Kolekcja dla mam #ReservedForMum jest dostępna w sklepie online na www.reserved.com.

Materiał powstał przy współpracy z Reserved

Dodaj komentarz