Jakby był karnawał!

Ubieranka Reserved

Tańczymy! A zanim hucznie ruszymy z córkami na karnawałowe tańce, przymierzamy sukienki, dobieramy kolczyki i pantofelki. I już nas nie ma!

W najnowszej, świątecznej odsłonie kolekcji Mini Me Reserved królują koronki, welury, cekiny i błyski. I ta monarchistyczna nomenklatura odnosi się także do samopoczucia, które towarzyszy przebierankom w bogato zdobione, połyskujące w wieczornym świetle sukienki. Łatwo poczuć się w nich odświętnie i wyjątkowo, tak jakby zaraz miało nas spotkać coś niebywałego. W roztańczonych sukienkach wdzianych na wigilijną kolację albo karnawałowy bal, magię wieczoru wyczuwa się na kilometr. A to pozwala przygotować się na wybuchy emocji i wrażeń, i jeszcze jaśniej zabłysnąć.

 

Zabawa teksturą, transparentne detale i miękkość tkaniny pozwalają sukienkom swobodnie płynąć wokół sylwetki. Łapią wzrok na tyle skutecznie, że nie potrzebują już żadnego błyszczącego towarzystwa. No, może poza etnicznymi kolczykami oraz odrobiną rozświetlającego pyłu na policzkach i nad łukiem Kupidyna. Roziskrzone mama i córki, bawiące się w stylistki i makijażystki. Wszystko lśni.

A kiedy jedna z tych wyjątkowych okazji już za nami, możemy włożyć odświętną kreację w ciągu dnia. Puścić wodze wyobraźni i wspólnie z córkami pobawić się w rozleniwione księżniczki, którym wcale nie jest spieszno na bal. Zamiast gubić pantofelki, wolimy oddać się kuchennym pogaduchom, popijanym korzenną herbatą z ulubionego kubka. Też tak macie?

 

Marbleh ma na sobie: aksamitną mini, butelkową sukienkę z koronki, błyszczącą złoto-różową sukienkę i sukienkę z granatowych cekinów.

Dziewczynki mają na sobie: welurową sukienkę, czerwoną sukienkę z koronki, sukienkę w kropki i sukienkę z cekinów.

*

Modelki: Danielle, Nathalie i ich mama Marbleh 
Stylizacja: Ada Juszczak
Zdjęcia: Ania Onopiuk 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.