szorty w Ładne Bebe

Jak mieć fun z życia? Radzi Bobo Choses.

O jesiennej kolekcji „The FUN 21”

Jak mieć fun z życia? Radzi Bobo Choses.
materiały prasowe

Fun z życia w 2022 roku i jeszcze w tej w wątłej końcóweczce 2021? Tak, można osiągnąć stan błogiego zen, stosując ścisłe zalecenia marki Bobo Choses.

bobo-choses-have-fun

Kolekcja „The Fun 21” wprost migocze przykładem, ale – jak przystało na Bobo Choses – zupełnie nonszalancko. Niczego nie narzucając z góry i szczodrym, przyjacielskim chlustem farby kolorując nam widoczki. Nadruki szczerzą zęby, kształty wybrzuszają się i wysmuklają na pstryk – cóż za fantastyczny przyodziewek! Dla młodych i starszych.

Jak mieć fun z życia w 2021 i 2022 roku?

Innymi słowy: jak żyć? Hiszpański brand Bobo Choses to wie i hojnie się wiedzą dzieli. Można bowiem rozciągać skarpety do czerwoności, wyginając przy tym tułów w syrenkę, głowę unosząc ponad chmury, a stopy w przeciwległym kierunku. Stosować kontrasty w życiu codziennym, zamieniać się z ziomkami bluzami z kolorowymi rękawami, jakby doszytymi z innych, zapomnianych na zawsze bluz. Można się zagnieździć w total looku z nadrukiem FUN od głów do stóp, i z powrotem. Można przymocować sobie do rękawa – w zastępstwie rękawiczek – włochato-pazurzaste łapy i tak siedzieć, czekając na zen. Tyle można, nic nie trzeba.

Moda dla homo ludens

Kolekcja dedykowana jest wszystkim, bez względu na wiek. Jedyny warunek to otwartość i umiłowanie poruszania się nieszablonowego. W tej kategorii liczy się zarówno ruch rodem z Ministerstwa Głupich Kroków Monty Pythona, jak i skradanie się w stylu pro na wzór Old Dolio z filmu „Kajillionaire” oraz inne warianty. Stawanie na kanapie w korespondującym z nią kolorystycznie, aksamitnym dresie, robienie pompek w kombinezonie stylizowanym na roboczy oraz pożeranie michy spaghetti nie ważne w czym, byle w czymś nieadekwatnym – oto wytyczne, jak osiągnąć fun w tym sezonie. Zwróćcie swe oczy na bajeczne piżamy! Kolekcja została stworzona dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 11 lat oraz dla kobiet.

I co jeszcze można robić dla funu?

Oj, dużo. Marka w swoim manifeście wymienia takie urocze czynności jak: urządzenie pieskowi domowego spa, gryzmolenie po ścianach lub pisanie czułych pocztówek do cioć zza siedmiu gór i mórz. No limits.

Kolekcję Bobo Choses zatytułowaną „The Fun 21” namierzycie tu.

Inne newsy publikowane w Ładne Bebe skryły się w szufladce Szorty. Zaglądajcie tam, a uczynicie nam wielką radość.

Dodaj komentarz