szorty w Ładne Bebe

Jak H&M i Niebieskie Pudełko pomagają na pierwszym etapie rodzicielstwa

Wspólny wysiłek w słusznej sprawie

Jak H&M i Niebieskie Pudełko pomagają na pierwszym etapie rodzicielstwa
materiały prasowe

Mamy dobre wieści. Szwedzka marka H&M, która regularnie angażuje się w akcje społeczne, m.in. wspierając brytyjski Czerwony Krzyż albo wysyłając pomoc do ogarniętej wojną Ukrainy, połączyła siły z programem Niebieskie Pudełko. W ten sposób pomoże mamom najpilniej jak to możliwe – już na etapie pobytu w szpitalu po porodzie.

Takich wiadomości nigdy nie mamy dość. Ba, w takich chwilach podkręcamy nawet głośność, ażeby było lepiej słychać. H&M przekaże ponad 300 polskim szpitalom położniczym 25 000 sztuk body z bawełny organicznej dla noworodków. To dobro wydarzy się w ramach Niebieskiego Pudełka, istniejącego od 1953 roku międzynarodowego programu, który wspiera rodziców dając im produkty i dużo cennych w pierwszych dniach życia ich dziecka informacji.

Jak podkreśla Daria Kaczmarek z Działu Komunikacji H&M Polska, większość pracowników firmy to kobiety: ,,Pełnią one różne funkcje biznesowe, a wiele z nich prywatnie spełnia się również w roli mam. Obecne lub przyszłe mamy to także nasze klientki, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy je wesprzeć już na pierwszym etapie macierzyństwa”, dodaje. Współpraca H&M z Niebieskim Pudełkiem pozwoli świeżo upieczonym rodzicom w komfortowy sposób wejść w nowy etap życia. ,,Jesteśmy szczęśliwi, że jako marka możemy towarzyszyć mamom już od samego początku, przekazując bezpieczne i komfortowe produkty dla ich pociech” – mówi Daria Kaczmarek.

A co dokładnie znajdzie się w dostarczanych do ponad 300 szpitali Niebieskich Pudełkach? Po otwarciu zobaczycie niemowlęce body wykonane z bawełny certyfikowanej zgodnie z Organic Content Standard (OCS). To oznacza, że materiał, z którego uszyto pierwsze ubranko dla waszego dziecka był wytworzony organicznie i został niezależnie zweryfikowany na każdym etapie łańcucha dostaw, od źródła aż do produktu końcowego. To nie koniec prezentów: w pudełku znajduje się także specjalny kod rabatowy na przyszłe zakupy dla użytkowników programu lojalnościowego Hello H&M Member, poradnik dla rodziców „Happy Baby Pierwszy Rok Razem” oraz starannie wyselekcjonowane próbki kosmetyków dla noworodków i ich mam. Każdy z zawartych w Niebieskim Pudełku produktów zostanie zapakowany oddzielnie w papier pakowy, wyprodukowany w 100% z włókien wtórnych, pozyskanych w procesie recyklingu, posiadający certyfikaty, między innymi FSC.

Więcej informacji o współpracy H&M i Niebieskiego Pudełka znajdziecie tu.

Dodaj komentarz