polska moda dla dzieci współpraca reklamowa

Jak działa jamniczek?

Słów kilka o głównym bohaterze "Home Stories", jesiennej kolekcji Kids on the Moon

Jak działa jamniczek?
Jola Wachel

Jamniczek to wielce pocieszny zwierz o wszechstronnym zastosowaniu. Rozśmiesza, dogrzewa, a słotę dnia zamienia w bezkresną promienność. Tej jesieni swoją specjalną misję wypełni na zlecenie Kids on the Moon.

Jamniczek to pies długowieczny, o tym wie każdy psi miłośnik, tudzież domorosły kynolog. Swoją doskonałą kondycję zawdzięcza niesłabnącej pogodzie ducha, zupełnie niezależnej od pogody za oknem. Dlatego właśnie polska zrównoważona marka Kids on the Moon zainwestowała w bliską znajomość z jamniczkiem. Pies o imponującym tułowiu i całkiem słusznym wzroście, rozgościł się na na bluzach, longsleeve’ach, swetrach i tunikach. Zapewnił tym samym jesienno-zimowej kolekcji potrzebną przytulność i otulającą kojącym ciepłem moc.

Poza podobizną jamniczka, na komfortowych wielozadaniowych ubraniach znajdziecie też uszyte z falban wiskozowe kwieciste sukienki oraz dżinsowe spódnice. Mocno manifestowanym atrybutem projektów składających się na „Home Stories” są kołnierze: w kratkę, łączkę lub jednobarwne.

Spójna i przemyślana jest to kolekcja, która sympatycznemu jamniczkowi zawdzięcza odpowiednią dawkę humoru i lekkości. Brawo, Kids on the Moon.

*

KIDS ON THE MOON

Strona internetowa / Instagram / facebook

Zdjęcia: Jola Wachel
Stylizacje: Monika Turek
Print jamniczka: Kasia Suchar

Inne teksty o modzie znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz