Igrzyska olimpijskie LuckyU

O wiosenno-letniej kolekcji LuckyU

Na miejsca, gotowi, start! Rozgrzani i podładowani wybudzonym z zimowego snu słońcem, nurkujemy w szafach i wynurzamy się z zupełnie nową, wiosenno-letnią garderobą od LuckyU. Jest kolor, jest moc!

Pieczołowicie przygotowujemy się do startu, osiągamy koncentrację godną mistrza oraz odkrywamy nieznane zapasy sił. I sięgamy po złoto! A wszystko to sprawka pewnej wykwalifikowanej zawodniczki – Doroty Jasińskiej, założycielki marki LuckyU, która w bliskiej współpracy z ilustratorką Anią Rudak stworzyła wiosenno-letnią kolekcję ubrań i zatytułowała ją ,,Igrzyska olimpijskie”.

Na zielonych sukienkach, spodniach i tiszertach przycupnęły wyrysowane ręką Ani rozbiegane jeże, surfujące koty i rozentuzjazmowani siłacze. Wszystko po to, by dodać energii młodocianym olimpijczykom, odpowiednio nastrajając ich do psot, a więc najlepszej możliwej rozgrzewki. Czapka z daszkiem to zawsze trafione akcesorium, które dodaje animuszu i podkręca nawet te bardzo proste i surowe w formie stylizacje.  A jeśli luzu wam nie brakuje, przewiążcie na włosach opaski tak, jak to czynił John McEnroe, chwytajcie za rakietki, lotki i przyłączcie się do gry. Im nas więcej, tym weselej.

 

Na pastelowo różowym tle sportowych legginsów, bluz i sukienek pysznią się czilujące po całym dniu wrażeń żyjątka. Gotowe by grać, robić uniki, koziołkować piłę do koszykówki i trafiać za 3 punkty. A po takim wysiłku i przyjemnym wyrzucie endorfin, przeżywanym wraz z podwórkowymi ziomkami, pozostają najmilsze wspomnienia. Kolekcjonujcie je w swoich głowach, w pamiętnikach i na zdjęciach – spełnią się jako parujący, kojący kompres dla wyziębionych zimą ciała i ducha.

Ubranka dostępne są od dziś TUTAJ.

*

Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.