Hotelove, czyli pomysł na zasłony

Okno na świat

Hotelove, czyli pomysł na zasłony

W zimowe dni to, co na oknie, staje się ważniejsze od tego, co za oknem. Bo za oknem ciemno i szaro… A w domu ciepło i przytulnie. Okno i jego oprawa tworzą klimat naszego wnętrza. A jeśli w domu są dzieci, kwestia zaciemniania okna jest kluczowa. Jakie są możliwości ubrania naszych okien?

Zasłony, firanki, rolety rzymskie nazywane są lekko i filuternie – dekoracją okna. Nie dajmy się zmylić nazwie, bo o dużo więcej niż o dekorację tu chodzi.

Hotelove to polska marka całkowicie dedykowana tematowi okien. Powstała 7 lat temu z pasji do wnętrz. Twórcy Hotelove od początku docenili rolę, jaką tkanina odgrywa w naszych pomieszczeniach. Pozwala na zabawę kolorami, fakturami i światłem. Buduje nastrój, nadaje wnętrzom jasności lub przytulności, wycisza.

Hotelove proponuje wyłącznie wyselekcjonowane tkaniny. Znajdziemy tu materiały szlachetne, mięsiste, doskonałej jakości. Znajomość rzeczy przekłada się na całkiem konkretne zalety – wygląd, ale i praktyczność. Wybierając zasłony czy rolety, możemy zaufać wyczuciu stylu i znajomości trendów twórców Hotelove. Za każdym razem otrzymujemy od nich zestaw próbek według naszych wskazówek i fachową poradę.

Hotelove to pełna usługa związana z dekoracją naszych okien. Chcesz się oddzielić od sąsiadów, mieć w salonie miękkie, rozproszone światło, a może szczelnie zaciemnić sypialnię dziecka? Zależy ci, żeby tkanina nadawała się do częstego prania w pralce? Wszystko jest możliwe, a eksperci Hotelove dobiorą razem z tobą optymalne rozwiązanie. Olbrzymi wybór tkanin o różnych splotach, kolorach i właściwościach to sposób na wyróżnienie się, stworzenie oprawy okien po swojemu.

Jak wygląda współpraca z Hotelove? Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila. Na podstawie rozmowy i zdjęcia okien dostaniemy wstępną wycenę. Potem ekipa Hotelove osobiście mierzy nasze okna (lub przesyła dokładne wskazówki, jak my to możemy zrobić), dostarcza próbki konkretnych tkanin i doradza najlepsze rozwiązania. Razem ustalacie, jak ma wyglądać efekt końcowy – czy tkanina ma leżeć na ziemi, czy nie? Jakie marszczenia będą wyglądać fajnie w danym wnętrzu? Jak ją najlepiej zamontować? A może ciekawsza będzie roleta rzymska? Hotelove stawia na indywidualne podejście, rzadko zdarza im się proponować to samo rozwiązanie to dwóch różnych wnętrz. Możemy liczyć na niepowtarzalny efekt, który będzie pasował do nas idealnie.

Nie musimy martwić się montażem i wieszaniem zasłon. O wszystko zadba Hotelove, na koniec dostaniemy instrukcję dbania o zasłony. A jeśli mieszkamy zagranicą lub sami chcemy montować swoje karnisze czy szyny? W tej sytuacji także będziemy zaopiekowani i dostaniemy dokładne informacje, co i jak przykręcić. Jeśli w domu są małe dzieci, które śpią w ciągu dnia, warto pomyśleć o rozwiązaniach zaciemniających. Hotelove doradza tkaniny, które wystarczy przetrzeć lub zaprać gąbką, czy takie, które w ogóle możemy wrzucić do pralki.

A jeśli marzy się wam harmonijna, spójna przestrzeń, Hotelove szyje z wybranych tkanin także poduszki czy kapy na łózka.

Zajrzyjcie na Instagram Hotelove i zobaczcie, jak fajnie wyglądają ich realizacje. Usługę Hotelove zamawiać można tutaj.