Hotelove to polska marka całkowicie dedykowana tematowi okien. Powstała 7 lat temu z pasji do wnętrz. Twórcy Hotelove od początku docenili rolę, jaką tkanina odgrywa w naszych pomieszczeniach. Pozwala na zabawę kolorami, fakturami i światłem. Buduje nastrój, nadaje wnętrzom jasności lub przytulności, wycisza.

Hotelove proponuje wyłącznie wyselekcjonowane tkaniny. Znajdziemy tu materiały szlachetne, mięsiste, doskonałej jakości. Znajomość rzeczy przekłada się na całkiem konkretne zalety – wygląd, ale i praktyczność. Wybierając zasłony czy rolety, możemy zaufać wyczuciu stylu i znajomości trendów twórców Hotelove. Za każdym razem otrzymujemy od nich zestaw próbek według naszych wskazówek i fachową poradę.

Hotelove to pełna usługa związana z dekoracją naszych okien. Chcesz się oddzielić od sąsiadów, mieć w salonie miękkie, rozproszone światło, a może szczelnie zaciemnić sypialnię dziecka? Zależy Ci, żeby tkanina nadawała się do częstego prania w pralce? Wszystko jest możliwe, a eksperci Hotelove dobiorą razem z Tobą optymalne rozwiązanie. Olbrzymi wybór tkanin o różnych splotach, kolorach i właściwościach to sposób na wyróżnienie się, stworzenie oprawy okien po swojemu.

Jak wygląda współpraca z Hotelove? Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila. Na podstawie rozmowy i zdjęcia okien dostaniemy wstępną wycenę. Potem ekipa Hotelove osobiście mierzy nasze okna, dostarcza próbki konkretnych tkanin i doradza najlepsze rozwiązania.
Nie musimy martwić się montażem i wieszaniem zasłon. O wszystko zadba Hotelove, na koniec dostaniemy instrukcję dbania o zasłony.
Jeśli w domu są małe dzieci, które śpią w ciągu dnia, warto pomyśleć o rozwiązaniach zaciemniających. Hotelove doradza tkaniny odporne na zabrudzenia, które wystarczy przetrzeć lub zaprać, lub takie, które w ogóle możemy wrzucić do pralki.

A jeśli marzy się Wam harmonijna, spójna przestrzeń, Hotelove szyje z wybranych tkanin także poduszki czy kapy na łózka.

na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas