Miś Stefan, Lisica Fela i Zając Józio to ręcznie szyte bawełniane przytulanki polskiej marki Hokey Pokey. Miękka i przyjazna Leśna Banda powstała z myślą o maluchach – to trio do zadań specjalnych, które pomoże dzieciom się wyciszyć i spokojnie zasnąć. Szczególnie, gdy tuleniu będzie towarzyszyć bajka, której dźwięki wydobywają się z każdego przyjaznego zwierzaka.

Bajki są czytane przez lektora o spokojnym i  łagodnym głosie – wystarczy nacisnąć na brzuszek zabawki, by rozpocząć słuchanie opowieści o Leśnej Załodze. Lekturę można słuchać, wybierając jeden z czterech stopni głośności. Bajki o losach zwierzaków sprawdzą się podczas popołudniowych drzemek i w czasie podróży.

Zabawki Hokey Pokey pozwalają młodym odkrywcom na eksperymenty: sznurkowe wąsy i język można do woli pociągać i tarmosić. Kształt każdej przytulanki jest perfekcyjny do układania w małych ramionach – Stefan, Fela i Józio przytulą się do snu razem z dzieckiem, nie przeszkadzając mu w odpoczynku. A rodziców ucieszy fakt, że zewnętrzną „poszewkę” można zdjąć i wyprać. Perfekcyjna jest ta Leśna Banda!

Hokey Pokey na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.