Highwaykick1

Sprytne hulajnogi dla najmłodszych

Highwaykick1
Migavki

Moda na szybkie przemieszczanie się po mieście trwa w najlepsze! Szukacie sprzętu, który pozwoli waszym dzieciom na rozpoczęcie przygody z hulajnogami? Mamy dla was dobry i sprawdzony model, którego twórcy za priorytet postawili sobie bezpieczeństwo najmłodszych.

Tosia i Staś to mistrzowie szybkiego przemieszczania się po mieście. Nie ustoją nawet minuty i zawsze znajdą dobry plan na wspólną zabawę. Krakowskie ścieżki mają w jednym paluszku, a każdy spacer z mamą jest dla nich superprzygodą. Pędzą przez okoliczne zakamarki na hulajnogach, narzucając żwawe tempo swojej mamie. Hulajnogi Scootandride Highwaykick1 z kolekcji ICE CREAM to dobry patent dla wszystkich dzieci kochających szybką jazdę. Dobry i sprawdzony przez maluchy pojazd. Przyjrzyjmy mu się bliżej.

*

STABILIZACJA I BALANS

O bezpieczeństwo w hulajnogach Scootandride Highwaykick1 dba opatentowany i rewolucyjny system safety-pad. Jest nim ta szeroka podkładka, znajdująca się na przedniej części sprzętu dla dzieci. Dzięki niej nierówności terenu czy utknięcie kół w szczelinie chodnika nie stanowią problemu, a jazda po wybojach doda jedynie adrenaliny małym odkrywcom. Regulowana kierownica rośnie razem z dziećmi, dzięki czemu mogą jej używać również starszaki do piątego roku życia.

*

WYTRZYMAŁOŚĆ

Marka ScootandRide wykorzystuje do produkcji hulajnóg Highwaykick1 wytrzymałe materiały, dzięki czemu jest to produkt na lata. Dwa przednie koła wykonane są z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału. Stalowa rama kierownicy, która powstała z polipropylenu, jest częścią solidnej konstrukcji zapewniającej komfort jazdy. Tylne koła z błotnikiem zapobiegają rozpryskiwaniu się wody, po której pędzą dzieci, a antypoślizgowy i szorstki podest uniemożliwia ześlizgnięcie się małych nóżek.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom marka ScootandRide została doceniona przez rodziców na całym świecie. Zdobywca nagród i wyróżnień dzięki swoim produktom daje dzieciom prawdziwą radość i urozmaicenie zabawy pod gołym niebem. Ruszamy!

*

OD PIERWSZEGO ROKU ŻYCIA

Model Highwaykick1 marki ScootandRide to idealny pomocnik wszystkich debiutantów. Hulajnoga łączy w sobie zalety zarówno jeździka, jak i hulajnogi, dzięki czemu można jej używać już od pierwszego roku życia. Jednym przyciśnięciem wbudowanego guzika można ją zamieniać z klasycznej wersji trójkołowca na taką, która pomoże bardziej niepewnym w jeździe dzieciom. Tak jak trójkołowa wersja dla starszaków ta opcja dla młodszych dzieci jest równie zbalansowana i stabilna.

Wersję początkową z miękkim i profilowanym siedziskiem można regulować, a najniższa z opcji znajduje się na wysokości 22,5 centymetrów. Dzięki czemu świetnie sprawdza się i dla dzieci, które zaczynają dopiero stawiać pierwsze kroki, i dla tych, które niepewnie czują się, trzymając za kierownicę klasyczną hulajnogę. Dzięki sprytnemu rozwiązaniu i jednemu kliknięciu obrócone siedzisko staje się przednią ramą.

*

DANE TECHNICZNE

• sugerowany wzrost dziecka: 82–118 cm
• maksymalne obciążenie: 20 kg na siedzeniu i 50 kg z bieżnikiem
• waga produktu: 2,8 kg
• regulacja wysokości kierownicy: 57–64 cm
• regulacja wysokości siedziska: 22,5–29 cm

*

Na zdjęciach przedstawiamy premierowo nową kolekcję bestsellerowych Scootandride Highwaykick1 – kolekcję ICE CREAM, która będzie szeroko dostępna na wiosnę 2020, a obecnie jest dostępna tylko u wybranych partnerów, m.in. Mamissima, Fabryka Wafelków, Cały dla mamy, Kinderland24 i Moncziczi i Edukatorek.

*

Dziękujemy Ani i jej dzieciom: Tosi i Stasiowi za pomoc w realizacji sesji. Na sesji wykorzystano zabawki Janod oraz plecaki Lassig z kolekcji About Friends, które kupicie tutaj.

*

Publikacja powstała przy współpracy z marką ScootandRide.