Hi Little to rodzinna manufaktura, której historia się zaczęła trzy lata temu od gry memory. Uwagę przyciągają wyraziste czarno-białe wzory, które zastąpiły zwyczajowe rysunki. Memory można wykorzystać do wspólnego treningu pamięci. Można też układać je sobie tak, jak się chce. A same kwadraty zrobiono z bardzo grubej tektury. Ze względu na rozmiar i wytrzymałość są świetne także dla młodszych dzieci.

Beata, właścicielka Hi Little i autorka większości projektów, jest mamą trójki dzieci. To ich pomysły i potrzeby dały podstawę kolejnym produktom, które pojawiały się w sklepiku Hi Little. W ofercie marki znajdziemy ręcznie cięte i malowane kolorowe klocki. Każdy szczegół jest tu dopracowany, łącznie z opakowaniem.
Charakterystyczny styl Hi Little odnajdziecie w baśniowych plakatach, które naturalnie i gładko wpasowują się w dziecięce wnętrza, idąc za rytmem dnia, za zainteresowaniami, za ciekawością świata.
Do Hi Little warto zajrzeć też przed Świętami czy planowanymi urodzinami dziecka. Kupimy tu świetne zaproszenia, etykiety i naklejki, które pozwolą zapakować prezent w ciekawy sposób.

Produkty Hi Little dostępne są online, można je też znaleźć w wybranych sklepach stacjonarnych.

na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas