Hi Little to rodzinna manufaktura, której historia się zaczęła trzy lata temu od gry memory. Uwagę przyciągają wyraziste czarno-białe wzory, które zastąpiły zwyczajowe rysunki. Memory można wykorzystać do wspólnego treningu pamięci. Można też układać je sobie tak, jak się chce. A same kwadraty zrobiono z bardzo grubej tektury. Ze względu na rozmiar i wytrzymałość są świetne także dla młodszych dzieci.

Beata, właścicielka Hi Little i autorka większości projektów, jest mamą trójki dzieci. To ich pomysły i potrzeby dały podstawę kolejnym produktom, które pojawiały się w sklepiku Hi Little. W ofercie marki znajdziemy ręcznie cięte i malowane kolorowe klocki. Każdy szczegół jest tu dopracowany, łącznie z opakowaniem.
Charakterystyczny styl Hi Little odnajdziecie w baśniowych plakatach, które naturalnie i gładko wpasowują się w dziecięce wnętrza, idąc za rytmem dnia, za zainteresowaniami, za ciekawością świata.
Do Hi Little warto zajrzeć też przed Świętami czy planowanymi urodzinami dziecka. Kupimy tu świetne zaproszenia, etykiety i naklejki, które pozwolą zapakować prezent w ciekawy sposób.

Produkty Hi Little dostępne są online, można je też znaleźć w wybranych sklepach stacjonarnych.

na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot