Hello Morning – piżamy dla mam i dzieci

Oda do piżamy

Cześć poranku! W turbowygodnych piżamach ze 100%-owo organicznej bawełny od Hello Morning jakoś łatwiej przywitać dzień, nawet jeśli za nami, mamami kolejna nieprzespana noc.

I jak tu nie kochać piżam? Przedłużają moment porannego rozczochrania i roztrzepania – mocno uzasadnionego, jeśli towarzyszy im właśnie stosowna odzież do spania. Dają ten niesamowity, nieporównywalny z niczym komfort, którego nie przebije żaden dres czy najwygodniejsza bielizna. Zwyczajnie, otulają ciało miękko i lekko, nie drażniąc wrażliwej skóry – to zasługa bawełny organicznej. Nie zawadzają w wycieczkach do ekspresu czy do dziecięcego łóżeczka, żeby enty raz naciągnąć skopaną na podłogę kołdrę albo przegonić wyjątkowo upiorny sen. Dobrze, że jest coś, co ułatwia mamom te nocne wędrówki.

Zasnęli? A może jeszcze nie wstali? Dziewczyny, to mamy trochę czasu dla siebie. W szortach lub pantach –  koniecznie spersonalizowanych, bo haft na spodenkach to miły dodatek – zasuwamy na balkon, witamy się ze słońcem, wdychamy powietrze i myślimy o dobrych rzeczach, które nas dziś spotkają. Czekamy na uśmiech i psikusy śpiących jeszcze dzieci, parzymy kawę, którą sączymy w spokoju i bez pośpiechu. To się chyba nazywa szczęście.

Życzę wam samych udanych poranków!

Strona internetowa/Facebook/Instagram

*

Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.